Autor Zpráva
ondra256
Profil
Zdravím,

začal jsem tvořit inzertní web. Nyní mám hotovou základní verzi a rád bych se zeptal na váš názor na tento web.

www.zpenezto.cz

Děkuju za kritiku popřípadě chválu :-)
shaggy
Profil
Prišiel som na stránku, stláčam CTRL + 0 a nič sa nedeje... až po chvíli mi došlo, že ten font je ukrutne veľký a chyba nie je u mňa.
1. banner/obrázok na titulke je divný, rozmazaný, veľký a nepekný (bude to tým, že ho zväčšuješ na 100% šírky rodiča).
2. kategórie nie sú v rovnako širokých stĺpcoch. Medzera medzi prvými dvoma je menšia, než medzi druhým a tretím stĺpcom.
3. predpokladám, že dizajn, aj kód robila jedna osoba - pretože obidve časti sú odfláknuté. Na väčšine webu je použité bezpatkové písmo, ale občas sa ti tam objaví Times New Roman.
4. niekedy sú odkazy podčiarknuté, niekedy nie. Niečo sa tvári ako odkaz a odkaz to nie je a niečo sa netvári a pritom na to môžem kliknúť.
5. používaš zaujímavé alt-y pri obrázkoch, napr. "kategorie_obleceni", alebo priamo v logu "nakupni_kosik_zpenezto.cz" (predpokladám, že logo nie je nákupný košík).
6. čím dlhšie som na stránke, tým silnejší mám pocit, že sa mi nenačítali štýly (bohužiaľ, všetko sa mi načítalo v poriadku).
7. Detail inzerátu vyzerá tiež veľmi divno - veľa bieleho miesta a málo informácií. Nechápem, prečo priamo v kóde zmenšuješ veľké fotky a celé to prepínanie medzi fotkami funguje divno.

Neviem, aká je situácia s inzertnými portálmi v ČR (predpokladám, že aj tam ich je dostatok, ako u nás), ale nevidím dôvod, prečo by tvoj web mal niekto používať. Vieš mi napísať, v čom je jeho pridaná hodnota? V čom sa líši od ostatných, v čom je lepší?
RockFire
Profil
V podstatě jen doplním,
1) úvodní obrázek (ten šedý) mi tahá myš a snažím se klikat na oranžové kruhy
2) když už jediná kategorie auto-moto musí přesahovat tímhle způsobem, tak bez pomlčky
3) otevře se stránka a zpeněž.to vidím 3x, ale ani jednou nevidím nic podstatného
4) vyhledávací formulář je nějaký rozhozený (Chrome)
5)
6) postrádám nějakou navigaci, především když už mám rozkliklou kategorii a chci jinam
7) šedé obrázky v patičce by neseděly do žádného webu a už vůbec ne do tohohle

Ale i něco pozitivního:
1) líbí se mi mapa (nestudoval jsem detailně kód, hodnotím z uživatelského hlediska)
2) oceňuji vlastní ikonky u kategorií (pokud vlastní jsou)
ondrej256
Profil *
Díky


Pokusím se s tím něco udělat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0