Autor Zpráva
Stalker
Ahoj,

jeden můj známý dělal pro druhého mého známého grafický návrh firemních stránek o hydroizolaci (já je budu jenom kódovat). Jediný požadavek na design byl, aby byly stránky modro-hnědé a nebyla tam skoro žádná bílá. Designér není zrovna nejmladší věkové kategorie a s tvorbou designu pro weby nemá prakticky žádné zkušenosti, je to amatér - začátečník, přesto by rád slyšel vaši kritiku. Co si o úvodní straně myslíte?

Grafik navrhl i cervenou verzi webu, pro pripad, ze by se zadavateli zalibila. Viz zde: ImageShack
pcmanik
Ten design koľko robil? Ale hodinku, aj to preháňam? Veď tam nieje nič zaujímavé a vyzerá to ako začínajúce dielo pubertiaka ktorý si robí prvú stranku. Rozhodne by som tento design nedával na stránku firmy, vyzerá to hrozne, primitívne amatérsky a zastaralo.
Prečo je hore ale 10 pixelova medzera? Tie falošné textúry nevyzerajú vôbec dobre, v dnešnej dobe je v móde flat design - teda použitie len farieb a aj to čo najmenej odtieňov.
ts_istudio
Stalker:
Věřím, že je to poctivě vydřené a dělané s dobrým úmyslem. Doba, kdy by to bylo moderní, je už ale dávno pryč. Současný webdesign je vzdušnější, lehčí, pestřejší. Podívej se třeba na http://www.freshdesignweb.com/free-premium-restaurants-foods-coffee-html-website-templates.html.
Stalker
[#2] pcmanik
Upřímně řečeno nevím. Díky za kritiku a předám to grafikovi.
[#3] ts_istudio
Já nejsem grafik, neumím kreslit, nemám tu představivost a tvůrčí nadání. Je ale pravda, že občas koukám na dnešní trendy a teto design není zrovna moderní, nicméně to já neovlivním. Řeknu tomu grafikovi, ať sem koukne a popřípadě se vyjádří, každopádně díky za kritiku.
Ivy
Ta klikatá čára v hlavičce je příliš výrazná - jednak moje oči odvádí pryč ze stránky a za další ruší při procházení obsahu. Hlavička chce úplně jiný nápad.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: