Autor Zpráva
Miloš N.
Profil *
Dobrý den, chtěl bych vás všechny poprosit o nějaký TIP čím vylepšit webovou prezentaci, která se zabývá úklidem v Praze. :) Díky moc!
Kcko
Výraznější horní navigací a responsivním designem.
RockFire
Změnil bych kodéra. Po grafické stránce mi web přijde dobrý.
overflow
[#3] RockFire

Proč, jaké máš argumenty?
RockFire
overflow:
1) Kvanta <div>ů
2) Sémantické chyby (texty jen tak v <div>ech)
3) Logo by asi mohl být nadpis
4) Docela mě pobavil <sup> v title :D
5) Nerozumím těm obřím mezerám uvnitř značek
6) Zbytečné xHTML a ještě k tomu špatně použité
7) Tag thead mě neučili, tak dám do jedné tabulky dvakrát za sebou tbody, ale jednou s th, jednou s td
...

Nejsou to nijak strašné chyby, ale jsou zbytečné. Teoreticky by například bod 3) mohl i nějak vadit, ale jde spíš o princip. Pravda je, že jsem si při zběžném shlédnutí nevšiml vůbec nadpisů, teď už jsem je ale zahlédl, tak to není tak zlé, jak jsem myslel. Nicméně chyby tam určitě jsou.
Ivy
1. Opravit překlepy ("Komunikaci a dohled na kvalitu úklidu zajišťuje proškolený pracovník, který je vám stáje k dispozici.Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou rodilí mluvčí.)
2. Rodilí mluvčí? Co to znamená, že se mnou budou mluvit česky?
3. K čemu slouží seznam Praha 1 až Praha 22?
4. "....úklidy provádíme i o víkendu a svátcích." Za obvyklou cenu nebo s příplatkem?
5. Co se týká vylepšení, co takhle nějaké rady a tipy na úklid? Například jak dostanu žvýkačku z koberce (do mražáku se nevejde), jaké používáte čistící prostředky (na stránkách mluvíte o nějakých speciálních, mě by docela zajímalo co používají profesionálové) a podobně.
6. V části Doprava se zmiňujete že "(neplatí pro dodávky hygienických potřeb)" - jaké potřeby dodáváte? Nikde jinde jsem to nenašla.
7. Celkově je ta stránka docela fádní, nikde mě tam nic nezaujalo, ani grafika, ani obrázky, ani text a ani prezentace služeb.
8. Kdybych bydlela v Praze a chtěla si nechat uklidit dům nebo byt tak asi vlezu na hlavní stránku, řeknu si o úklidu domácnosti ani slovo a jdu pryč. To by chtělo nějak vhodně doplnit. Nebo ještě lépe celou vstupní stránku předělat.
Miloš N
Profil *
Ivy, RockFire, Kcko velice vám děkuji za názory a nápady na vylepšení. Děkuji!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: