Autor Zpráva
jakub.loub
Profil
Zdravím, jsem naprostý amatér co se týče kódů na psaní stránek, ale vytvořil jsem si stránky a chci se zeptat na váš názor. a rovnou žádám o strašně velkou pomoc. Chci si na web dát registraci, přihlášení a následně chat, ale nechci to dělat přes blueboard.cz a tak bych prosil někoho, kdo se v tom vyzná aby mi pomohl. http://www.loubic.g6.cz děkuji moc
margin
Profil *
Měl jsem vypnuté repro, takže jsem neutekl hned.
Je to stránky typu "Jak pejsek s kočičkou vařili dort". Vše, co se ti líbí, jsi tam naházel.
Nikdy nepodtrhávej nic, co není odkazem. Nikdy!!!.
Neoslovuj návštěvníky svého webu "Home". Být homo je sice in, ale většina návštěvníků tvého webu je hetero.
Kódu je svou příšerností typický pro wysiwyg editor.
Jsem zděšen tím, že jsi použil zavinacVelky, to nemáš zavináč rotující?
Programům na zmenšování obrázků se říká grafický editor, není vhodné nechávat tuhle práci prohlížečům.
Pozdravuji serga a hlavně Francka Bostona.
IdemeNaHavaj
Profil
Upozorňujeme, že stránky jsou ve vývoji.
Toto čo tam chodí som čítal ako prvák na základnej škole (pomaly) a to ťukanie tých hodín je ako bomba:D
jakub.loub
Profil
tak to se omlouvám, že to je tak co jste napsaly.. ale jsem naprostý amatér a tak se snažím dělat co dovedu. Samozřejmě hodiny tedy upravím tak aby netikaly. Stránky jsem vytvořil tak aby se co nejvíce líbily návštěvníkům. Samozřejmě lze psát i na můj email stížnosti, popř. Návrhy na vylepšení, ovšem se ale nikdo ještě neozval a proto je web stále v takovém stavu v jakým je. Jinak Děkuji za upřímnost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0