Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Fotolab

Jak se vam to libi?
Marty
Profil
Začínám mít deprese, vždycky když vidím tvé práce ... :)
Určitě bych ale odstranil ty skoro neznatelné šipky v logu, jak běží pod tím textem. Myslím, že zbytečně ruší čitelnost textu a když tam nebudou, text mnohem více vynikne a upoutá pozornost.
Romanticka
Profil
Začínám mít deprese, vždycky když vidím tvé práce ... :)

Jake deprese? To jako, ze se ti to libi? Nejsem zadnej profesional, treba jako Mgiel...
Marty
Profil
Ano, jako že web se mi líbí. Bez výhrad (pouze doporučení viz. výše).
6re6
Profil
Fakt pěknej web :)))
pashkokanhimbizila
Profil
nádherný =)
Hudy
Profil
Romanticka

Je to hezký !
ice
Profil *
ted to jeste prevest do html...
ice
Profil *
koukal jsem na ten tvuj web www.romanwebdesign.wz.cz a des bes na to ze to chces lidem prodavat!!! Rozsypani layoutu!!! Ale grafika je dost cool....
Romanticka
Profil
Rozsypani layoutu

Mohl by si mi poslat obrazek prosim. Toho jak je to rozsypany. Byl bych moc zvedavej
ice
Profil *
zkus to v opere. hlavne u toho ceniku
Romanticka
Profil
Jakou mas verzi OPERY?

Ja mam 8.5 a tohle mi prijde normalni.
xhelliosx
Profil
Ahoj, rád bych také vyjádřil svůj názor nejen k této stránce, ale obecně k celé tvé tvorbě.
Přiznám se, že sleduji tuto diskusi pravidelně a snažím se poučit z chyb druhých a poradit těm, kteří za to stojí a na tvou tvorbu se opravdu těším. Tvé návrhy mě zpočátku fascinovaly a přiznám se, žes byl zpočátku vlastně hnací motor, který mě tlačil jupředu a chtěl jsem se ti za kařdou cenu vyrovnat.
Ale po čase se můj názor na tvá díla změnil a myslím si, že nejsem sám, kdo souhlasí s tvou novou přezdívkou
"Šedivák". Tvé designy se staly stereotypními a poslední měsíc zažívám docela zklamání, když se na tvá nová díla koukám a poohlížím se po nových vzorech. Chápu, že profesionálně spracované stránky by měly být neurážllivé, ale tvoje varianta "šedá, jiný odstím šedé, bílý rámeček, jiný odstín šedé a jedna sytá barva už je nuda. Photoshop nabízí přece nekonečnou variantu barev, tak proč se specializuješ právě na toto?? Nechtěl bych, aby ses proto na mě zlobil, vyjadřuji koneckonců svůj názor, ale jestli nezačneš okamžitě s něčím jiným, tak upadne tvé dílo do stereotypu a to přece nechce vůbec nikdo. To by bylo vše, co jsem ti chtěl říct a doufám, že tvůj příští design bude originál sám a já nebudu mít příležitost nazvat tě "Šedivákem"
xhelliosx
Profil
promiňte za tu hrubku "zpracované" a za ty překlepy, ještě spím
Roman[ticka]
Profil *
Jasne v pohode. Bylo to jen zadani. Ale ten design KNO je prece cely zeleny :) Ale snazim se. Mam taky barevne designy. Akorat nejsou videt ;)
sreklich
Profil *
fakt bomba od jednicky do desitky ti davam 9 aby si neusnul na vavrinech
Roman[ticka]
Profil *
jeste nekomu se to zda v OPERE rozhazeny? Takze opravdu neumim delat o stranek kod? Zajima me vas nazor.ice uz neodepisuje....
Huggi
Profil
ja to mam v opere 8.5 v poradku..
jinak navrh peknej ;)
Roman[ticka]
Profil *
ice mohl by si mi teda k tomu neco rict k tomu [url=http://www.romanwebdesign.wz.cz
]www.romanwebdesign.wz.cz
[/url]
Chtel bych videt ten obrazek jak to mas v te opere rozhazeny
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0