Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
http://petrik.profitux.cz/

co myslite???
kaifman
Profil
mno jeste mas co zlepsovat
6re6
Profil
asi tak nějak no....
fanky
Profil
toto forum jsem mu doporučil já, aby slyšel kritiku i od ostatních, já jsem to docela strhal totiz, možná by bylo lepší konkrétně napsat, co se vám líbí a co zas ne... vytknout konkretni body, to se pak člověk může zlepšovat lépe...
Timy
Profil
Hodně chyb vyskytujících se na této stránce jsem už jednou shrnul. Konkrétně bych vybral: hudba na pozadí (alespoň, že jde vypnout), špatný title, obrázkové menu, obrázek na pozadí, nestatické menu, optimalizované pouze pro jedno rozlišení.
pashkokanhimbizila
Profil
wallper?
n, nez se mi pustila ta hudba, nak se mi zpomalilo, sem to radsi driv zavrela. kratkej dojem: animovany obrazky FUJ, to pozadi sem uz nekde videla, hrozne siroky to je, "o me", hmm, chytrej titulek...
Anonymní
Profil *
tuhle kritiku nechapu:
obrázkové menu, obrázek na pozadí, nestatické menu,"o me", hmm, chytrej titulek...
Timy
Profil
Anonymní
obrázkové menu -- obrázkové menu je chyba, pokud se to udělat elegantněji. Nebylo by kupříkladu jednodušší pouze měnit pozadí toho odkazu? Stačily by pak pouze dva obrázky. Normální a na hover.

obrázek na pozadí -- většinou pokud je na pozadí obrázek, tak se ne zrovna dobře čte text.

nestatické menu -- to je, pravda, trochu záhadný pojem;-) Menu by mělo po celou dobu prohlížení zůstat na stejném místě

"o me" -- nepíše se o mně?
pashkokanhimbizila
Profil
Timy: titulek je zvlast, jako <title> stranky =)
Timy
Profil
pashkokanhimbizila
aj... nějak mi to nedocvaklo. Opraveno;-)

a teď tedy ještě k tomu titulku: hmm, chytrej titulek -- "moje WWW" není zrovna nejideálnější titulek, co třeba "Timyho stránka"?
PetrK
Profil
1) Používám rozlišení 1024x768 a i tak musím stránku do stran rolovat posuvníkem. Při rozlišení 800x600 by to asi bylo utrpení, to nenávidím!!

2) Když se po kliknutí v levém menu na nějaký odkaz dostanu na další stránku, chybí mě tam menu s odkazy. Nemám se zkrátka jak dostat zpátky jinak, než klikat přímo v prohlížeči na tlačítko "zpět".
Anonymní
Profil *
jj ještě předělávám...
Anonymní
Profil *
Chtěl bych se zeptat: Jak to mam uprvit na menší rozlišení???
poky
Profil *
Ahoj,
co se týče grafiky, podle mě to ujde. Neřekl bych ani geniální, ale ani hrozný. To pozadí se mi líbí, takový netradiční. Snad ale co bych vytkl úplně je ta hudba .. to je podle mě úplná blbost ... většina lidí stejně něco poslouchá a když jim do toho začne něco hrát tak se snad i trochu leknou ... pokud už hudbu, tak by podle mě bylo lepší řešení, když už ji tam člověk chce mít, což je jen na něj co si na své stránky dá, je to aby ta hudba při načtení rozhodně nehrála, ale člověk by si ji musel zapnout.
Jinak nastavování pevné šířky pro tabulku je docela divný, zvlášť v hodnotě 1069. I když na dnešních strojích mají lidi většinou rozlišení na kterých je to v pohodě, já osobně používám 1024x768 a abych skroloval horizontálně mě docela nebaví a myslím si, že toto rozlišení je dost rozšířený.
Taky bych vytknul zarovnání textu na střed, dost blbě se to čte.

Ale přeji hodně úspěchu.
Anonymní
Profil *
buďto nastavit čířku tabulky na menší hodnotu cirka 790 nebo tam hodit 100% a roztáhnout to na celou stránku
Anonymní
Profil *
diky,potřeboval bych helpnout s PHP,javascriptem,ASP a pod.
dysšak PLS piště na ICQ:344831579
Anonymní
Profil *
tak se tu překopal co ted s tim???už mě nic nenapada...
Huggi
Profil
na pozadi bych nedaval ten obrazek neda se na tom cist..menu bych taky ndelal prez obrazek ale prez css..+dal bych ve zdrojaku jako prvni obsah..potom menu a pak logo..tedd kdyz mam pomaly pripojeni (64/64) nacte se mi logo..pak ankty..pak menu..ale porad newim kde to sem..
Anonymní
Profil *
zase sem předělal...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0