Autor Zpráva
7777
Profil
Ahoj pomôžete mi čo by som mohol vylepšiť na stránkach. Web bol pôvodne čierny,no tu mi poradili aby som ho prerobil na biely. Výsledok som umiestnil na http://test5.nekonecne.net/ ako ho nejako vytuniť aby vyzeral ako web od profesionála.
Fisir
Profil
Reaguji na 7777:
ako ho nejako vytuniť aby vyzeral ako web od profesionála
Co třeba takhle?

• Nelze mít copyright 2013 – 2099, jestli správně chápu autorské právo
• Pozadí hlavičky opakuje
• V titulku chybí před | mezera
• Web je celý nějaký moc barevný
• V kódu je dosti veliký bordel
• V kódu máš odkaz na faviconu, která ovšem neexistuje
• Neimituj správné uvozovky, piš je: (Alt+0132) (Alt+0147)

K poslední poznámce – je i v tom návrhu, já totiž jen upravoval ten původní kód a přeformátovávat ti ho nebudu. Už tak jsem upravil jeho velikou část, aby se sémantika alespoň trochu usmála.

Doufám, že mě nezažaluješ za porušení tvých autorských práv, na které obsáhle upozorňuješ v pravém boxu.

Nemáš zač.
Hando
Profil
Ahoj.
Na mě to působí až moc kontrastně, subjektivně rušivě. Zejména ten text v pravém sloupci svou červenou barvou odpoutává pozornost od prostředního sloupce s vlastním obsahem, což si myslím, že je nežádoucí. Povídky o zákazu kopírování bych dal někam dolů, škoda místa.
Zelené oddělovače buď nějak zarovnat (ten nad novinkami s tím pod slavným citátem), nebo vyřešit jinak.
To počítadlo a shoutboard bych dal někam jinam, nebo úplně pryč. Možná to dodává jakousi "modernost", ale ve finále co jsem zatím měl možnost vidět, tak to většinou bývá plné blábolů, nadávek apod.

Všetky práva vyhradené 2013-2099 ©Tomáš Dobránsky - tak to vidím prvně :)
8vm8
Profil
Zkus se inspirovat z jiných stránek nebo si prohlédni pár šablon.
yFang
Profil
7777:
Všechno je hrozně malinké a nahuštěné na sebe a zmatené, člověk neví, kam by se dřív podíval, a co je vlastně na stránce nejdůležitější. Moje reakce na podobné stránky bývá taková, že je okamžitě zavírám.
- Rozhodně bych nepoužíval celé odstavce tučného textu a už vůbec ne zarovnání delších textů na střed, obojí snižuje čitelnost.
- V menu bych určitě nerozlišoval navštívené a nenavštívené odkazy a ta barva při hoveru je hrozná, žlutá na zelené se nedá přečíst.
- Proč nastavuješ šířku stránky napevno, není lepší využít celou šířku monitoru? Když už má někdo velký monitor, určitě si ho nekupoval proto, aby měl po stranách černo a veprostřed úzkou nudli textu.

Celkově bych více využil prostoru, upravil to tak, aby všechno nebylo na sebe nahuštěné a změnil barvy na nějaké příjemnější. Podívej se, jak například tady (http://www.ac24.cz/) využívají prostor, když si zkusíš zmenšovat okno, uvidíš, jak se web přizpůsobuje.
7777
Profil
A ako donútiť web a písmo i obrázky aby sa prispôsobil obrazovke? Odladiť stránku na % je o nervy. A i tak sa inak zobrazuje v IE,FX,MM
Viete mi poradiť? Písmo som použil z templaty,ktorú používam na svojom webe. http://historie.nekonecne.net
Originál web zahady-X je na adrese http://zahady-x.nekonecne.net Myslel som že písmo na webe záhady-x je príliš veľké a vy tvrdíte že na novej verzii webu je úpríliš malé. Aké je teda normálne?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0