Autor Zpráva
Mišo
Profil *
Čaute, toto leto som robil na novom unikátnom portáli určenom pre študentov na evidenciu písomiek, povinností, známok atď...
Možno si poviete že zbytočnosť, ale mne to fakt pomohlo - vtedy to však nebolo ešte v takejto big verzii..

Ale aký máte názor na stránku??
Nie som nejaký profík ale tak snažil som sa...

tak si to pozrite www.episomky.sk
han5vk
Profil
Horný modrý pás ma mizerný kontrast, nedá sa to čítať.

Všetko je to pre mňa napísané až veľmi voľne, hovorovo, ajkeď to je možno dobre ;)

Avšak, nechce sa mi veriť, že by bol koniec otravovaniu spolužiakov, pretože niekto predsa len musí tie písomky a poznámky a neviem čo ešte na portál nahodiť.

Funkčnosť som netestoval, pretože sa mi nechce registrovať. Tuším bolo v pravidlách, že ak sú nejaké funkcie ktoré chceš otestovať len pre prihlásených, treba poskytnúť testovacie prihlasovacie údaje.

Celkovo sa mi ale dizajn pozdáva :)
margin
Profil *
Dvě hesla, není to málo?
Mišo
Profil *
sorry :)
Prihlasovanie udaje:
mail: demo@episomky.sk
heslo: demodemo

han5vk: neforemný štýl je samozrejme naschvál.. Je to web pre stredoškolákov, prečo ich trápiť nejakými odbornými výrazmi...

Čo sa týka užitočnosti. Vždy si to v triede tí zodpovední študenti najviac od*erú ak to tak možem nazvať :D lebo ich ostatní lajdáci žiadajú o všeličo možné (sám to mám odžité a neraz mi kvôli tomu stúpol tlak :D ).. Sem to dajú raz a majú vystarané.. Samozrejme poznámky dajú len vtedy keď to niekto chce - dodatočne napríklad. Skenovať by to musel tak či tak :D teraz si to tam však môžu stiahnuť aj iní ktorí potrebujú a ten ktorý to fotí nemusí 5tim posielať fotky...

Diki za názory
yFang
Profil
Mišo:
- Když chci přidat písemku, musím kliknout přímo na Přidat, udělal bych, aby byl odkaz i ten +.
- Všechny tlačítka mají různé obrázky pro normální stav a hover. Když na ně poprvé najedu myší, tak to problikne. Udělal bych to jako jeden obrázek a jen ho posouval.
- V přehledu bych přidal k moja skupina a celá trieda možnost iba ja, případně vše, takhle se věci jen pro mě zobrazují všude.
- Co se týče skupin, nebylo by lepší vytvářet skupiny pro třídu a studenti by se přidávali do těch skupin, protože ne vždy jsou skupiny takhle napevno. Například když máš jedno rozdělení 2 skupiny na angličtinu a druhé na němčinu nebo francouzštinu a můžou být různé kombinace.
Mišo
Profil *
yFang
díki z dotazy...
- 3. dotaz: záložka moja skupina je myslená, že sa zobrazujú písomky, ktoré sa týkajú teba (teba samotného a tvojej skupiny). Samozrejme pre iných členov triedy sa iba tvoje písomky už nezobrazujú. Takže asi by som to riešil premenovaním - uznávam aby to bolo zrozumiteľnejšie..
- 4. dotaz som celkom nepochopil, prepáč.. Ale každý študent si po začlenení do triedy vždy vyberie do akej skupiny patrí (lebo napríklad rozvrh býva rozdelený na dve skupiny).
yFang
Profil
Mišo:
4. dotaz som celkom nepochopil, prepáč.. Ale každý študent si po začlenení do triedy vždy vyberie do akej skupiny patrí (lebo napríklad rozvrh býva rozdelený na dve skupiny).
Myslel jsem to tak, že třída může být rozdělena na 2 skupiny několikrát. Například máš dvě skupiny na angličtinu, to je první rozdělení. Druhé rozdělení je na němčinu a francouzšitnu. Takže některý student může být ve skupině angličtina 1 a francouzšitna, jiný angličtina 1 a němčina.
Takže bych to udělal místo rozdělení na 2 skupiny tak, že by se vytvářely skupiny v rámci třídy (například angličtina 1, 2, francouzšitna, němčina) a student by si vybral, do kterých skupin patří. Snad jsem to vyjádřil srozumitelně.
Mišo
Profil *
yFang:
asi som už pochopil :)
len neviem či sme sa s tými skupinami celkovo pochopili :)

Dám ukážku:
Tu je taký možno bežný rozvh hodín pre SŠ: http://www.ssosza.sk/obrazky/IA.jpg
Ako vidíš niektoré hodiny sú spojené (má ju celá trieda) alebo sú rozdelení (INF/ANJ). V tomto rozvrhu je použité označenie Skupina 1, Skupina 2.
A vlastne takto to bolo myslené, že celá trieda (e.g. 30 ludí) je rozdelených na dve polovice (môže to byť rozdelené podľa jazykov, alebo v tomto prípade je to zrejme kvôli náboženstvu a etike). A potom podľa tohto sú rozdelení aj na iných hodinách, kde sa vyžaduje užšia skupina študentov (INF, ANJ, ADK)...
Ja som vychádzal z toho ako som na strednej fungoval ja :) Možno ty máš/mal si v škole iný ten systém so skupinami. Neviem...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0