Autor Zpráva
mipo
Profil
Kalosclub - uvítam všetky nápady, názory či objektívnu kritiku. Ďakujem.
Mistr
Profil
(1) Písmo mi přijde příliš veliké.
(2) Nefunguje Ti stránka http://kalos.daewooclub.com/clenovia/mipo.html (odkaz ze stránky Kontakty)
(3) Písmo na tmavě modré hlavičce není příliš čitelné. Ostatní kontrasty (písmo/pozadí) také občas nejsou nic úchvatného, ale v té hlavičce je to asi nejhorší.

Jinak přeji hodně šťastných kilometrů bez nehod. :-)
Mistr
Profil
Další neexistující stránka: http://kalos.daewooclub.com/serialy/chevrolet-kalos.html (odkaz z článku o hasicím přístroji).
Mistr
Profil
Jo, a ještě jedné věci jsem si všimnul: obrázek v titulku stránky vede jako odkaz na vstupní stránku, což je správné. Ovšem když na obrázek v MSIE 6 najedu, ukazatel myšky je stále šipka, nikoliv pravá ručička se vztyčeným ukazováčkem. To bych opravil.
mipo
Profil
Ďakujem, všetky pripomienky budú spracované okrem veľkosti písma.
Mistr
Profil
všetky pripomienky budú spracované okrem veľkosti písma
Jak myslíš. Každopídně to ale jsou Tvé stránky, takže mé poznámky ber jen jako názor jednoho z jejich návštěvníků. O finální podobě se již musíš rozhodnout sám.
Timy
Profil
- velké písmo se mi líbí
- menu by mohlo být výraznější
- proč je pod obrázkovým logem "Kalosclub" obyčejný text "Kalosclub"
- chybí hover u odkazů v textu
- chtělo by to nějaké motto
jozob
Profil
Timy
proč je pod obrázkovým logem "Kalosclub" obyčejný text "Kalosclub"
Všimol som si, že to je navigácia - bar, v ktorom sa zobrazuje, na akej stránke sa nachádzaš - kategoricky. Neviem, ako sa to nazýva. Skús kliknúť na nejaký odkaz a pozri sa pod to logo uvidíš tam napr.: Kalosclub > Články > Chevrolet Aveo nástupca Kalosu sedan
Mistr
Profil
Timy
proč je pod obrázkovým logem "Kalosclub" obyčejný text "Kalosclub"
Asi pro případy, že by se obrázek nenatáhnul, tak abys nebyl úplně ztracen.

Ohledně velikosti písma se jedná o věc vkusu. Já svůj názor již napsal výše.
mipo
Profil
Timy: Je to presne ako píže jozob. Asi text "Kalosclub" nahradím "Nachádzate sa na úvodnej stránke".

Písmo zmenšovať nechcem, lebo web navštevujú aj starší ľudia, ktorý uprednostnia väčšie písmo.
Motto napadlo už aj mňa, ale ešte na žiadne vhodné neprišiel:-)
Hover pri odkazoch asi časom pribudne, ale rozhodne jeho absenciu nepovažuje za chybu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0