Autor Zpráva
Marschmallow
Jak se Vám líbí web TJ ABC Braník?
www.abcbraniktj.cz
Moc díky
Ivy
Popravdě řečeno ani moc nelíbí.
1. Uvádět v hlavičce adresu stránky na které se právě nacházím mi připadá jednak naprosto zbytečné, jednak poněkud odpuzující (to mě tady mají za úplného hlupáka?)
2. Proč takto: STOLNÍ TENIS - http://abcbranik.net a ne raději takto: STOLNÍ TENIS?
3. Hlavní stránka obsahuje celkem devět řádek textu, z toho jsou čtyři řádky o TJ Braník a pět řádek dole obsahuje jakési drsné varování uživatelům. Nebo ještě jinak: 48 slov textu o TJ Braník, 74 slov varování dole a 51 slov o autorovi stránek. V této souvislosti je třeba i zmínit, že stránka je optimalizovaná nejen na klíčové slovo TJ Braník, ale i na jméno tvůrce webu.
Sečteno a podtrženo - můj výsledný dojem vyznívá velmi nelichotivě pro autora webu a jeho pohnutky (a to ani nedošla řeč například na stylistiku, která též poněkud pokulhává).
Marschmallow
Ivy:
1. Uvádím www stránku na které se nacházíš je naprosto normální, třeba jako seznam.cz.
2. Protože stolních tenisů je mnoho a když tam napíšu i stránku tak lidé 100% vědí, že to je zenis ten a ten...
3. To dle Tvého názoru "drsné varování" si takto přál majitel stránek.

Co jsi myslel tou stylistykou?
yFang
Marschmallow:
1) Na jakékoliv stránce je zvýrazněna položka menu Domov, což je poněkud matoucí.
2) Očekával bych, že hlavička bude odkaz na úvodní stránku.
3) Proč je půlka stránek v jakémsi iframu? Např. http://abcbraniktj.cz/aktuality/ Na těchto stránkách navíc nesedí patička, stín po stranách pokračuje až dolů.
4) Použité barvy nejsou příjemné, jsou na můj vkus moc syté.
5) Opravdu je nutné mít v hlavičce Vytvořil Tomáš Jareš?
6) Proč jsou v kódu nahrazené znaky s diakritikou entitami?
aDAm
Ten template obrázek v hlavičce co se překryje je nejvic krutopřísný ;)
Ivy
Nuž podle mě by na stránce TJ Braník měl převládat obsah týkající se TJ Braníku, ale co člověk to názor, že. Že by Seznam měl v hlavičce www.seznam.cz jsem si nevšimla, má tam jen Seznam.cz. Drsné varování mě ze ze stránky odežene bez ohledu na to, kdo si ho tam přál.
Stylistika je nauka o slohu. Aby se text dobře četl, neměla by se v něm příliš často opakovat stejná slova, a už vůbec ne krátce za sebou (například "konatktní formulář s kontaktními informacemi", pominu-li překlep) nebo další stylistický hřích - opakování slova "či". Víc toho tam asi není, textu je málo a popravdě se mi to už dál zkoumat nechce.
Plaváček
Marschmallow:

Právě jsem si jednu vaši webovou stránku zkopíroval. Už jenom tím, že jsem ji otevřel. Můžete mě, prosím, potrestat, že jsem porušil licenční podmínky? :)
Ivy
Přeci jen je tam ještě jedna stylistická perlička: Jak se opisují obrázky? Jeden bych si opsala a připojila se tak k Plaváčkovi.......
margin
Profil *
Ivy:
Jak se opisují obrázky?
Pomocí kapátka pixel po pixelu :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: