Autor Zpráva
petrnaku
Profil
Prosím o kritiku webu a rady pro zlepšení.
Web je napsán v HTML s prvky PHP / CSS.
Jedná se o affil na srovnání povinného ručení a havarijního pojištění.

Adresa webu: www.1pojistenionline.cz

Díky!
han5vk
Profil
Všetci milujeme falošné referencie, že? Napríklad Dagmar :) Inak mi to príde ako obyčajný, neúražlivý web, ale ani ma ničím nezaujal. Nechápem prečo pri tom porovnaní je pod formulárom plná stránka voľného miesta a štyri ikonky, ktorým fakt neverím že sú pravdivé..
kaktuss
Profil
han5vk:
Nechápem prečo pri tom porovnaní je pod formulárom plná stránka voľného miesta...


No, lebo je tam jebn... teda položený iframe s výškou 4200px ;-).
quatzael
Profil
petrnaku:
To co jsi stvořil je pěknej nesmysl!! Akorát s prominutím "zasíráš" (admine odpusť) internet prázdným obsahem..
Je pravda, že sis s tím nedal moc práce, tak teď jen čekáš jestli z toho náhodou něco nekápne. Ale vysvětli mi jak to chceš prosímtě propagovat. ePojisteni.cz je na předních místech ve vyhledávání, má i zabrané přední místa v reklamních odkazech, tak jak chceš lidi dostat na ty Tvoje rádoby stránky?

Vlastníš snad vysoce navštěvovaný portály, ze kterých budeš odkazovat na tuhle srandu?? A jestli chceš investovat prachy a čas do SEO na tohle tak bys musel být blázen.

Mě totiž teď asi měsíc v kuse chodil na email každou noc spam s odkazem na podobný stránky. Pokaždé stejnej formulář, jenom název domény pokaždé trochu jinej (různý kombinace slov pojištění a povinné ručení). Grafika stránek podobná těm Tvojím.

Nechci Tě rovnou obviňovat, ale tuším, že mezi tím spamem byla i tahle Tvoje uvedená doména!!

Bohužel jsem to rovnou mazal, takže ty názvy už nemůžu zjistit..

Pak mi pro změnu začal chodit podobnej spam na řemeslné práce..

Takže by mě zajímalo jak tenhle svůj nesmysl chceš propagovat, jestli mám zase čekat každý den záplavu spamem?!

Když si budu chtít sjednat po internetu povinný ručení tak si vyberu z vygooglovaných ověřených portálu ten nejlepší a uzavřu si to přes něj. Rozhodně nebudu chodit na takový pofiderní stránky jako jsou ty Tvoje..

Mimochodem už jen zadávání emailu a telefonu do těchhle formulářů je nesmysl.. Nedávno mi jeden známej říkal, že si zkoušel jenom přes nějakej podobnej portál zjistit cenu pojištění (psali "nezávazně") a pak mu od nich neustále volali a nešlo se jich zbavit..

Vytvoř něco smysluplnějšího, něco co má nějakou přidanou hodnotu.. Modernější a chytřejší srovnávač nebo nějakej web co kvalitně informuje o pojištění. Něco kam budou lidi opravdu chtít chodit a ne tuhle trapárnu, ze který můžeš vytěžit jen když budeš spamovat o sto šest..
IdemeNaHavaj
Profil
To je toto isté
www.1pojistenionline.cz/povinne-ruceni-srovnani-online
a
http://www.epojisteni.cz/poptavka
quatzael
Profil
Skoro se mi zdá, že to, že jsi to sem hodil na zhodnocení, je spíš úmysl zoufale propagovat stránky kde se dá, než že by Tě zajímal názor na to jak jsi to z(ne)tvořil.. Protože si snad nemůžeš myslet, že bys tímhle mohl nějak konkurovat na Seznamu a Googlu.. Protože konkurence je opravdu velká.


IdemeNaHavaj:
Blik.

Vždyť sám přiznal, že je to affil..


IdemeNaHavaj:
Až na to, že hodně nepovedenej..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0