Autor Zpráva
Michal Novák
Profil *
Nazdar lidi, nevim jestli jsem už sem nedával link na můj web, proto se nezlobte jestli to tu bude podruhé: http://www.hardsoft.wz.cz
Timy
Profil
Michal Novák
- Možná Vám přijde podivné, proč má horní nadpis přes 300Kb. -- ano, to mi skutečně přijde divné, protože úplně stejný obrázek s (téměř) úplně stejnou kvalitou se dá srazit tak na 50kb, určitě i méně. (už jsem to psal někde jinde, ale dám to i sem)
- ten běžící text je tam zbytečný
- Pracuji na opatřeních jako je např.: zakázání zobrazení zdrojového kodu. -- to snad ani nejde
- Ceník služeb si můžete stáhnout zde. -- nerad něco stahuju, obzvláště když nemusím. Existuje totiž riziko, že nemám potřebný program k otevření, stane se nějaká chyba při rozbalování a je to zbytečná práce navíc. Proč ten ceník není jako normální html stránka? Mimojiné: odkazy typu klikni zde se moc nepoužívají
Michal Novák
Profil *
díky, pokusím se s tím něco udělat.
jozob
Profil
Logo skonvertuj do GIF, JPG, alebo PNG... BMP je fakt zlá voľba...
wolfixis
Profil
uz sem ti jednou psal o tom hornim obrazku >>Názor na stránku<<
tak nevim proc davas uplne stejny stranky znova na zhodnoceni.

a tohle sem ti rekl:
si delas srandu logo 300KB uloz to do gifu a bude to mit kolem 20KB ;o)
tu wz reklamu dej az pod paticku a mezi neakou mezeru
jo a jeste si dej css do externiho souboru


mala ukazka :)
Dizzy
Profil
Hlavička je amatérská, hlavně ty počítače po stranách a zelený + žlutý font. A vyhledávání, myslím, nefunguje tak, jak má.
Anonymní
Profil *
GIF, JPG, alebo PNG... BMP je fakt zlá voľba...
no ono když to dám do jakýhokoliv jinýho formátu, rozbijou se barvy
wolfixis
Profil
To fakt nema cenu :)
jozob
Profil
No ono když to dám do jakýhokoliv jinýho formátu, rozbijou se barvy
Asi bude lepšie, keď použiješ iný program ako Skicár... :-) hh
jozob
Profil
Skús napr.: Adobe Photoshop 8.0 (cca 30 000Sk), alebo Corel Draw 12 (cca 48 000Sk), poprípade Paint Shop Pro (cca 4000Sk) ... :-)
Ale nie... Na internete je kopec voľne šíriteľného grafického softvéru, napr. GIMP...
Michal Novák
Profil *
pane bože nedělejte ze mě idiota, mám Photoshop 8.0 a dokonce CZ, a taky jsem do dokonce dělal v něm...
Timy
Profil
Michal Novák
pane bože nedělejte ze mě idiota, mám Photoshop 8.0 a dokonce CZ, a taky jsem do dokonce dělal v něm...
no ono když to dám do jakýhokoliv jinýho formátu, rozbijou se barvy (předpokládám tedy ,že jste to psal vy). Proč to koneckonců nezkusit:



[img]http://www.hardsoft.wz.cz/nadpis.bmp[/img]


no, tak to nezkusíme... bmp tady neprojde:( Takže jinak. Zdá se vám tento obrázek odlišný od toho vašeho?
jozob
Profil
pane bože nedělejte ze mě idiota, mám Photoshop 8.0 a dokonce CZ, a taky jsem do dokonce dělal v něm...
A prečo si to neuložil pomocou voľby Súbor->Uložit pro web (Ctrl-Shift-Alt-S)? Tam si pekne nastavíš, aké farby použiješ, aký formát použiješ atď...

Farby ti to rozhodilo asi kvôli tomu prechodu... Podľa mňa zbytočná vec, keby tam ten prechod nebol, nič podstatné by to neovplyvnilo...

A čo takto použiť namiesto tých smiešných kresieb normálne foto počítačov? A farby+font toho textu v obrázku tiež...
Michal Novák
Profil *
nazdar lidi, po vašich příspěvcích jsem sednul ke kompu, a trochu na tom popracoval, tak to dyžtak zkoukněte! díky! jo a mám ještě jeden problém: Potřebuju udělat nadpisy v oranžových polích, ale jakmile zadám <h1></h1> tak to tam přidá jakoby řádek navíc. Vůbec nevim čím to může bejt. Poraďte pls.
Hugo
Profil
Michal Novák

Nastav v css
h1 {
margin: 0;
padding: 0;
}
Michal Novák
Profil *
díky za radu
Michal Novák
Profil *
tak teď jsem uplně změnil design, takže jestli vás to nebude obtěžovat, mrkněte na to znova, a zhodnoťte to. Budu rád za další vaše názory ostřílených.
Michal Novák
Profil *
nazdárek lidičky,
sehnal jsem pár lidí, kteří semnou teď spravují můj web, a vzniklo z toho toto: http://www.hardsoft.wz.cz
doporučuju se okamžitě podívat!
Michal Novák
Profil *
zdarec,
spolu s mými kamarády-grafiky, jsem vytvořil myslím dost dobrý design. Samozřejmě to není nic pro hardcore designery, ale pro takové jako jsem já, to myslím sačí. Pokud máte jakékoliv připomínky, ozvěte se!
Mapak
Profil *
Zkus zúžit pravý sloupec a na jeho úkor rozšířit sloupec obsahu. Protože to pak bude nesymetrické, tak by chtěla přepracovat hlavička (znovu). Nadpis a hlavní motiv hlavičky by pak měl být vlevo. Neřeknu ti přesně, jakou hlavičku udělat, ale i ta současná působí amatérsky (to není míněno zle). Ještě by bylo vhodné ji trochu více odsadit.
printf
Profil
To logo rozhodně vypadá mnohem lépe než předtím. Ještě bych trochu překopal ty sloupce. Ten prostřední bych rozšířil a nedělal bych mu po stranách okraje. Když už tam okraje musí být, tak aspoň udělat mezeru mezi okraji a textem, nejméně 10px.
Není snadné začít s takovýmto typem webu, aby měl úspěch bude to chtít zřejmě více spoluautorů a ještě spoooousty nekončící práce. Tak hodně štěstí.
davidcoudy
Profil
Ahoj. Všiml sem si že máš na stránce iconky W3C coz by znamenalo že ty stránky jsou validní, ale asi to nebude úplně pravda je tam dost chyb když to tim projedeš. A tu anketu bych zmenil ta barva je fakt hustá.
:-) a v tom prostrednim okně bych nastavil aspon 5px padding. jinak dobré
Anonymní
Profil *
máš na stránce iconky W3C coz by znamenalo že ty stránky jsou validní, ale asi to nebude úplně pravda
jo, mám je tam. Já jsem si tam ty ikonky dal jednak kvůli tomu, abych trochu vyplnil ten prázdnej prostor, a taky kvůli tomu, abych měl rychlou kontrolu kodu.
Shadow
Profil *
Ahoj
Jsem grafik na hardsofw.wz.cz. Nedávno jsem začal s grafikou pro tenhle web:

Co se týče obrázků, tak na tom ještě pracuju a vymýšlím pozadí pro různé oblasti. A ocením jakoukoliv konstruktivní kritiku v tomto ohledu. Co se týče hlavního jpg, tak v PS nikdy nepoužívám funkci Uložit pro web, myslím že je lepší uložit podle sebe a svýho citu pro zachování barev ;).

Ale bohužel nemám přístup k CSS stránek a zde je také problém, protože CSS není externí a tak veškeré úpravy jsou moc složité. POkusíme se tento problém vyřešit a hned na to upravit šířky sloupců, jak zde bylo řečeno. Dál bych určitě upravil rozmístění a vzdálenosti jednotlivých buněk do přijatelnějších poloh, ale na to je potřeba čas.

V první řadě dodělám grafiku pomocí obrázků - pozadí, pruhy atd.
Michal Novák
Profil *
Jak již řekl tady grafik Shadow, děláme co můžeme. Byla velká chyba neudělat externí CSS, protože teď při jakékoliv změně se musí měnit každá stránka zvlášť. Samozřemě oceníme jakoukoliv Vaši pomoc.
printf
Profil
Čím dříve přejdete na externí (společné) CSS tím lépe.
Petr
Profil
na tvých internetových stránkách bych změnil lepší barvy ankety a za druhé se mi moc nelíbí umístění reklamy we zdarma. Jak tam máš tu poslední lištu tak bych to prohodil z web zdarma. Jinak se mi tvůj projekt líbí.
Anonymní
Profil *
lepší barvy ankety
jj, uvidím co se dá dělat. Bylo to hrozně na rychlo, a potřeboval jsem anketu, tak jsem se s barvama jaksi nematlal...
mi moc nelíbí umístění reklamy we zdarma
no já tento názor nesdílím. Když to dám pod to všechno, tak to bude vypadat takový odtržený. A to já nechci.(možná se k tomu vyjádří náš grafik...Shadow)

Jinak se mi tvůj projekt líbí
Děkuji za uznání. Nejspíš jsi první člověk který mi to řekl... Avšak takovýto projekt, je docela náročný pro jednu osobu. Shánim lidi kde se dá. Hlavně bych potřeboval recenzery. Já to fakt nestíhám!
Michal Novák
Profil *
Nazdar!
zase jsem uděal změnu, kterou jsem shledal za důležitou. Vytvořil jsem externí CSS soubor. Není nad Vaše rady zkušených! Díky!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0