Autor Zpráva
marek888
Profil
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jaký máte názor na tyto stránky : www.pandorafields.xf.cz Předem děkuji za věechny odpovědi.
han5vk
Profil
Že používatelia asi nebudú nadšený z chybovej hlášky 403 na WZtku, ktorú nám sem dávaš hodnotiť. Sprav s tým niečo ;)
marek888
Profil
Děkuji za připomínku, mě osobně odkaz funguje, ale projistotu sem ho trochu pozměnil.
Anonymní
Profil *
No jestli bych měl být upřímný tak si mi web ani trochu nelíbí, první věc čeho jsem si všiml je, že v nějakých částech webu je v menu položka "events" a někde ne, nevím jestli je to úmyslné tak či tak to kazí dojem.
Co mě na webu nejvíc odpuzuje je ten příšernej obdélník ve kterém je celý obsah? Proč jsi to takhle navrhoval? Na rozlišení 1920*1080 je spoustu ale opravdu spoustu zbytečného volného místa, které mohlo být nějak využito. Další: logo(dá-li se to tak nazývat) v čem jsi to sakra dělal v malování?
Nechci být zlý(v žádném případě) ale prostě takhle to na mě působí subjektivně, co ti můžu doporučit je změnit logo, nebo to udělat tak aby to nevypadalo na první pohled divně, dále totálně změnit strukturu stránky, posouvání obsahu v obdélníku to fakt teď asi moc neletí a využij volného místa, máš ho tam moc.

PS: Mohu se zeptat čím se ta stránka bude zabývat, z obsahu jsem to nějak extra nepochopil jestli je to stránka nějaké kapely, či fan web nějaké hry?
marek888
Profil
Díky, chápu tě, skusím tam něco na tom změnit, aby to působilo příjemněji. Díky za odpověď!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0