Autor Zpráva
PepaH
Profil
Zdravím,

chtěl bych poprosit o názor na web www.band-of-brothers.cz. Jde mi spíše o názor běžného uživatele, co by se upravilo, udělalo jinak atd. Tedy zkritizovat hlavně vzhled a strukturu webu, nejde mi o to, aby byl web projížděn validátorem a podobně. :-)

Předpokládám, že některé zarazí obrázky v galerii, pro ty chci udělat ještě speciální kategorie, aby nebyly na jedné "hromadě". :-)

Díky za názory...
Fisir
Profil
Reaguji na PepuHa:
• obrázkové texty Facebook, Fórum a jméno Richarda Winterse by zasloužili vyhlazení textu
• obrázek v hlavičce má oříznutou záři na pravé a dolní straně
• rozbalovací menu se podle mně otevírá příliš pozdě, málem jsem si ho nevšiml
• na fóru chybí „R“ v obrázku v hlavičce
• design fóra by nebylo na škodu sjednotit se zbytkem webu
• přijde mi zbytečné psát do tématu každého článku text Články
• v zobrazení samotného obrázku má obrázek jen tři bordery, to je chyba nebo vlastnost?
• v pozadí každého obrázku je prázdný obdélník se stínem, který přečnívá u obrázků na výšku

Je to hezké.
pako
Profil *
O knihe ani zmienka ?
margin
Profil *
Fisir:
v zobrazení samotného obrázku má obrázek jen tři bordery, to je chyba nebo vlastnost?
je to vlastnost méně intuitivního box-modelu, 50px široký obrázek s 5px borderem nevejde do 500px širokého DIVu .slides_container, ale potřebuje 510px šířky (2×5+500). Nyní jsou obrázky vpravo o 5px oříznuty kvůli overflow: hideden , vidět je to zžetelně třebas na http://band-of-brothers.cz/portfolio/rozdeleni-101-vysadkove-divize-na-pluky/, kde na obrázku chybí kousek konce řemínku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0