Autor Zpráva
daviddos
Profil
Tak a pusťte se do kritiky této stránky. Řekněte mi, co mám vylepšit, jestli pasujou barvy atd. Vím, že web není úplně ideální, tak do mě kritici! wwww.footballlzde klikněte
Dizzy
Profil
Takže nějaký postřehy:
- menu by chtělo hover
- položky v menu by možná chtěly něčím oddělit, špatně se v tom orientuje, zejména, když některé odkazy jsou dvojslovné, některé ne ( a mezera je mezi nima téměř stejná )
- "odrážky" v menu Rubriky připomínají navigaci z průzkumníka, které se rozbaluje; tady to působí nevhodně
- jinak menu by se dalo udělat přes css, bylo by to rychlejší
- statický title

No, ještě by se možná něco našlo. Jinak to není špatný.
daviddos
Profil
Dizzy

Děkuji, už teď pracuji na vylepšení. Když se ještě něco najde, tak ven s tím. :-)
Mistr
Profil
Horní logo Tě neháže na vstupní stránku. Vím, máš odkaz v horizontálním menu, ovšem kdo ho bude hledat. Klikací logo, jak se říká, je dneska na webu velmi běžné a návštěvník je na ně zvyklý.
daviddos
Profil
A co ty tučně zvýrazněné slova nalevo v blocích, jak se vám to libí? Měl bych spíše použít jiné, nezvýrazněné písmo?
Timy
Profil
daviddos
- chybí alt u obrázků v menu
- ten hover to té světle modré nebo co to je se mi moc nelíbí, má malý kontrast s pozadím
- nepodtrhávej nic, co není odkazem (ani nadpisy)
wizard
Profil
Hlavička na tři díly se mi moc nelíbí a menu by rozhodně sneslo nějaká vylepšení (hover, font)
Pepík
Profil
Hele chtel bych udělat ten hover, ale nejak mi to nejde. A ani si poradne nejsem jistej co to vlastne je, ale myslim ze je to to, ze kdyz najedete na obrazek tak se zmeni. Ale to je ta vec ktera mi nefachci!
Mistr
Profil
Pepík
S tím hoverem máš pravdu. Další info najdeš zde http://www.jakpsatweb.cz/enc/hover.html a na tamnějších odkazovaných stránkách.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0