Autor Zpráva
Miloš Novotný
Profil *
Zdravíčko všem, chtěl bych od vás zkušených poradit:) Vylepšuji webovou stránku www.design-nadto.cz/ Potřeboval bych od vás nějaké nápady na vylepšení. Co se vám líbí a proč. A co se vám nelíbí? Každému kdo poradí velice děkuji!
DJ Miky
Profil
Trochu mi vadí popisky některých fotografií, např.: „ložnice fotogalerie“, „ložnice na míru inspirace“ – nejsou česky a nedávají mi žádnou informaci. Raději žádné popisky, než tyto rádoby-SEO patvary.

Obrázky na hlavní stránce (jak ve slideshow, tak tři kruhy níže) nejsou klasické odkazy, takže je nelze např. otevřít do nového panelu. A klikání na obrázky by mohlo fungovat i v sekci Realizace, ať se člověk nemusí trefovat do podstatně menšího nadpisu. (Mimochodem, všechny obrázky v sekci Realizace mají popisek „3D návrhy kuchyní“.)

Připadá mi matoucí, že kliknutí na „Více ukázek našich realizací >>“ v sekci Kuchyně na míru mi sice ukáže další fotografie, ale jiné (resp. méně), než jsou v sekci Realizace → Kuchyně. A očekával bych jednoduchý způsob (odkaz), jak se do fotogalerie v Realizace → Kuchyně přenést.

Sekce O nás: „Strategická poloha na okraji Hradce Králové poskytuje zákazníkům v rámci areálu doplňkový sortiment“ – trochu krkolomná věta. Jak může poloha poskytovat doplňkový sortiment? A jak spolu vůbec souvisí poloha s dostupností doplňkového sortimentu?
Dále: „130m2“ → 130 m²
Opakování: „…přesto pro nás není nic důležitějšího než osobitý styl a samotné přání klienta.“ a o dva odstavce dále: „Primární jsou přitom pro nás osobitý styl a potřeby zákazníka…

Hlavu pana majitele by na jeho fotografii nemusel zakrývat stín.

Pokud zúžím okno prohlížeče (Firefox) pod cca 1230 pixelů, celá stránka poskočí o kousek dolů a nad hlavičkou vznikne bílé místo.

Do některých sekcí (Interiérové prvky, Doplňkové služby) se nedá dostat jinak než z patičky? To je trochu škoda, tam nejsou moc vidět.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0