Autor Zpráva
hamstet
Profil *
Můj web http://hamstet.info/ je poněkud zastaralý a proto ho po částech předělávám. Proto prosím o posouzení jedné z nových částí

http://hamstet.info/src/pcest/skan.htm

především navigaci a galerie (pohyb mezi obrázky a základním textem). Je to celé XHTM1.0 validní, bez tabulek, pozicováno přes CSS.

Díky
Hamstet
Fred
Profil
No ten obsah je velmi rozsáhlý, proto by to chtělo promyšlenou navigaci. Mrkni třeba sem http://tvorbawww.einstein.cz/clanek/tvorime-www-projekt-navrh-struktur y-webu/ ten design je tam sice nic moc, ale ta navigace. Nech si nadělit od ježíška knížku http://www.google.com/search?sourceid=mozclient&ie=utf-8&oe=utf-8&q=ne nu%C5%A5te+u%C5%BEivatele
hamstet
Profil *
2fred:
Díky za posouzení. Předělávám ten web "zdola", tedy nejdřív (nová) dílčí témata a pak se vrhnu na základní stránku. Horní úrovně navigace musím předělat v každém případě, taky chci zahodit rámy a otvírání do sekundárních oken.

Tady jsem chtěl posudek právě na tu dílčí část, než stejný systém rozšířím na zbytek.
zobo
Profil *
Těžko posuzovat, když půl dne je ten web nedostupný!
Martin Kuželka
Profil
zobo: teď dostupný je, tak nevím, proč se píšeš Těžko posuzovat, když půl dne je ten web nedostupný!...
Pepee
Profil
Je to docela zajímavej web. Ale s rekonstrukcí bych asi začal zezhora. Chtělo by to zjednodušit navigaci do několika témat. No a potom tomu dát nějakej jednotnej vzhled.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0