Autor Zpráva
Peta8
Profil
Dobrý večer. Prosím, o kritiku. Mouchy to jistě má, budu tedy rád za připomínky. Můžete klidně ale i chválit :-)

http://www.ja-bezec.cz/
Taps
Profil
Peta8:
1) do formuláře - http://www.ja-bezec.cz/kontakt.php bych doplnil validační pravidla a kontrolu pomocí js
(validace emailu)
2) určitě by nebylo na škodu, vytvořit vlastní chybovou stránku, když někdo zadá neexistující url (např. http://www.ja-bezec.cz/test.php)

Web je podle mě velmi povedený :-)
Taurus
Profil
Doporučoval bych tabulku pro vzdálenost/čas/tempo popř. to udělat nějak šikovně s velkými čísly, aby to bylo dost vidět. Blok by se natáhl na výšku a text by pak mohl plavat vpravo. Takto tam máš bílá místa. Vrchní část webu by mohla být vidět po najetí nebo tak, teď "stíní" tvým článkům. Vůbec práce s bílým místem ti tu trochu hapruje. Nahoře zase ty proklaté like a hledání... Nechceš dát do fixní lišty i menu? Jinak to neurazí, je to přehledné.
Petr ZZZ
Profil
Se zájmem jsem si přečetl o zkušenostech z maratonu a zapomněl, že mám web hodnotit – řekl bych, že to je dobré znamení. :-) Nějaké drobnosti jsem ale nakonec našel:

Jestli se do fixní lišty nahoře menu už nevešlo, dal bych ho tam místo odkazů na Twitter a Facebook a ty bych případně umístil jinam.

Fotky na této stránce jsou v náhledech větší než po rozkliknutí a když je po rozkliknutí zase zavřu, odroluje stránka jinam, než kde byla předtím.

Na stránce o maratonu jsem škobrtnul o překlep: takže se snad „dobrý“

Celkový dojem je velmi dobrý.
Peta8
Profil
Děkuju moc za reakce. Nečekal jsem, že budou vesměs pozitivní.

Nedostatky co nejdřív odstraním, aspoň se o to budu snažit :-)

Bílé místo je problém, také se mi to dvakrát nelíbí. Asi bych měl nechat ty boxy s informacemi o jednotlivých závodech obtékat.

Trošku se mi také nelíbí ty informace na indexu, ty tři boxy (šedivé a fialový), ale zatím nevím, co s tím. Ono to snad časem vykrystalizuje :-)

Každopádně ještě jednou díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0