Autor Zpráva
sanchez
Profil
Tak mi to prosím ojukněte. Doufám,že to alespoň po vzhledové stránce ujde. Prvotina byla udělaná v MS Publisher. Toto je můj první pokus s FrontPage.

http://www.sanchez.wz.cz

Za všechny připomínky děkuji.
mat
Profil
tohle ale není kód z Frontpage, že? To je nějaký mišmaš Publisheru s Fronpage? Jen malý detail, oprav si alespoň ty title - title v podobě "C://Documents and Settings/Pepa" atd. toho zrovna moc neříkají... (myšleno title u odkazů).

Co se týče title v prohlížeči, název "Nová stránka 1" také není to pravé ořechové.

Jako zájmové stránky web vcelku jde, jinak se ale máš ještě hodně co učit...
sanchez
Profil
mat
Dík.Vím o toma už na tom pracuji. Je to taková rychloverze,protože ty předešlé stránky se mi nějak "pobláznily".
ameeck
Profil
videl sem tu minulou verzi a je to o něco lepší...jen k první stránce..de o osobní vkus,ten chameleon mi připadá trochu zlisovanej..trochu jinej obrazek by neškodil
jinak rozdělení menu je hezký...
pořad to neni ale čistej zdrojak....
zkus se kouknout na JPW a napsat to sam....
ale stránky sou docela slušný...
habendorf
Profil
http://www.sanchez.wz.cz/otechtowww.htm - tady ti nějak nejedou obrázky

Jinak rozhodně posun k lepšímu oproti minulé verzi, jen tak dál, je ještě hodně co zlepšovat.
Obrovským plusem je perfektní obsah. Mnohem radši mám stránky ze kterých se něco dozvím (a na grafice mi moc nezáleží), než naleštěné layouty ve kterých kloudně nic nenajdu.
sanchez
Profil
ameeck
Díky za připomínky. Toho chamíka zkusím vyměnit. Čistý zdroják to ještě není, ale pracuji na tom ;-)
Dpufám,že se mi do budoucna podaří to pořádně "napsat".
sanchez
Profil
habendorf
Máš pravdu, nešly ale už jdou ;-)
Tyhle stránky jsou zatím taková rychlokvaška, protože se mi ty předchozí najednou přestaly zobrazovat ve FireFoxu. Vůbec jsem nepřišel na příčinu. Takže toto je rychlé řešení. Ale chtěl jsem zjistit vaše názory, abych věděl co ve "finální" verzi vylepšit, čeho se vyvarovat atd.......... takže díky.
Jsem rád za každou připomínku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0