Autor Zpráva
BIG DEJF
Profil *
Zdarec prosim vas vokouknete mou stranku nak ji vohodnotte dikBIG DEJF WEB se navas tesim jo a skuste to ve wobouch prohlizecich je to lepsi kvuli ruznejm vychitavkam
Mistr
Profil
(1) Z té modré barvy po chvilce čtení začínají bolet oči. Změnil bych ji.
(2) Červené písmo na černém podkladě také není příliš čitelné. Zvláště ten běžící text v levé partii pod obsahem.
(3) Nefunguje Ti odkaz na diskuzi - http://ne-e.net/book.php?bid=9523
(4) Občas se na stránkách objevuje překlep či pravopisná chybka
(5) Některé odkazy nejsou vidět (problémem je modře psaný text odkazu na modrém pozadí). Opravil bych to.
(6) Logo nad obsahem vlevo bych udělal klikací. Vím, máš jiné způsoby, jak se dostat na hlavní stránku (klepnutí na černý button nahoře nebo na položku Uvod z obsahu), přesto bych z popsaného loga udělal také odkaz na hlavní stránku.
(7) Obrázek na vstupní stránce je nějaký rozostřený. To schválně?
(8) Na vstupní stránce běhá za myškou nějaký text (JavaScriptová hračička). Já bych to vyrazil. Upřímně, nevypadá to, myslím, příliš profesionálně.
(9) Zrušil bych i ten pomalu se vypisující text v hlavní ploše stránky http://www.bigdejf.borec.cz/uvod.html

Všechno, co jsem zde popsal, ber jako názory návštěvníka prohlížejícího si Tvé stránky pomocí Microsoft Internet Exploreru 6. Mé návrhy můžeš do svého webu zapracovat či nikoliv. To již záleží na Tobě - je to přeci Tvůj web.
Mistr
Profil
BIG DEJF
ve wobouch prohlizecich
Těmi dvěma prohlížeči myslíš MSIE a Mozillu nebo Operu či FireFox, případně další existující prohlížeče?
sreklich
Profil *
je to celkem dobry jen jsem haklivej na otacejici se predmety
Anonymní
Profil *
To snad ani nema cenu hodnotit. Priserne stranky. Animovane gify a jezdici text...to je teda neco. Kdyz k tomu prictu, ze ve FF jsou stranky uplne rozhazene, tak dojdu k zaveru, ktery jsem rikal uz na zacatku - priserne stranky.
wizard
Profil
Souhlas, ve Firefoxu vypadá stránka děsivě a uživatel z ní okamžitě odejde.

1) Testuj design stránek na více prohlížečích
2) Nepoužívej jezdící text
3) Nepoužívej cizí grafiku, která je navíc dobře známá a i laik si vzpomene, že už ji někde viděl
4) Křiklavá modrá se na pozadí asi taky moc nehodí
anonym
Profil *
Ty stránky jsou super!akorát u toho tvýho kola u clacik verze nenaběhne obrázek.teda naběhne asi tak osmina.a taky se nedaj zvětšit fotky.jinak super!!!:-) a to modrý pozadí(nevim co ostatní maj) je dobrý
bigdejf
Profil *
vaše nazory boru v potaz hodnotte dale diky moc!!!!!!bigdejf
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0