Autor Zpráva
colorshock
Profil
Chtěl bych znát Vás názor na stránku http://WeLoveSport.cz . Je to magazín zabývající se především americkým fotbale a bojovými sporty.
Taurus
Profil
Moc pěkná práce. Odstranil bych z hoverů fotek slogan, nevím, proč aktivní položka v menu není označená a místo toho je pořád podtržená úvodka. Zapracoval bych na ikonce hodin - zmenšil bych ji a zesvětlil tak jako je ikonka "přečteno". Používejte víc title. Např. někteří nemusí chápat ovládací prvky rychlých novinek, já třeba nevěděl, co dělá červená šipka směrem dolů v hlavičce (směřuje k patičce, otázka je, zda je to třeba). V patičce nejde šedý text dobře číst a máte divný copyright (www.liteera.cz/slovnik/copyright). A nechápu moc výběr barvy v případě označení textu. Tak to asi tak zběžně...
quatzael
Profil
colorshock:
Omlouvám se, že zase přispívám do této kategorie, ale tento web se mi moc líbí. Nejsem sice nějaký velký fanoušek těchto sportů, ale zpracování se mi hodně líbí.

Zajímalo by mě, jestli jsi si šablonu někde stáhl, nebo jste to kompletně graficky zpracovával Ty sám.
Je to styl, který používá hodně amerických webů a proto myslím, že když tam budete dávat zajímavej obsah, tak by jste mohli udělat i verzi přímo pro amíky s doménou .com a všechno samozřejmě anglicky. S kvalitním obsahem a nějakou propagací by se to tam mohlo chytit. Je tam daleko víc fanoušků těchto sportů než tady v ČR.

Jenom bych určitě změnil název domény. Tohle moc neevokuje obsah, který je stránkách. Udělal bych něco jako www.ultimatesports.com (nevím jestli už není obsazená, zkoušel jsem a nereaguje) nebo ještě nějakej vhodnější název. Pokud byste měli kvalitní obsah a aktuální články tak by jste si určitě našli stálý návštěvníky.

Jediný co bych vytkl, že se ten web někdy hodně pomalu načítá.

Celkově musím říct, že je to hezký web a pokud jsi dělal webdesign sám, tak je to dobrá práce a je vidět, že sis dal záležet.

Přeju hodně štěstí s tímto webem!
pako
Profil *
quatzael:
Je to wordpressova sablona, na ktorej je je zmenenych par drobnosti. Dlhsie nacitavanie bude asi suvisiet s kvantom http requestov.
quatzael
Profil
pako:
Je to wordpressova sablona, na ktorej je je zmenenych par drobnosti.
Já jsem si to myslel.. Tak teda zase nic:o)
colorshock
Profil
@Taurus - Děkuji za konstruktivní kritiku - hodiny jsou změněný, hover u fotek odstraněn, copyright upraven, šipka v headeru odstraněna. "A nechápu moc výběr barvy v případě označení textu" tomu nějak nerozumím, co je přesně myšleno. Ještě upravim barvu textu ve footeru.

@quatzael - Ano samozřejmě je to šablona s dosti pozměněnýma prvkama. Ale bohužel nejsem programátor, abych si něco takového udělal kompletně sám.

Jinak díky oběma za pochvalu, a ještě k @quatzeal: Tento webu je dělaný právě jen pro ČR, protože cílem toho je zviditelnit tento sportu nás.
Taurus
Profil
Mám na mysli pseudoselektor ::selection.
colorshock
Profil
@Taurus - aha.. tak jsem to trošku upravil, nebo spíše smazal. Jelikož nevím ani kde se to zobrazuje, já to mám všude klasické. A ještě co jsem si vzpomněl s tím hoverem u menu, jak je to stále u úvodky, to bohužel neumim udělat, aby to zůstavalo tam kde to aktuálně má být. Jestli máte nějaký tip, jak to v css udělat budu rád. dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0