Autor Zpráva
Anony
Profil *
Dobrý den,
rád bych si poslechl vaše názory na vzhled a celkový dojem stránky http://zlinskozije.iplace.cz. Díky
majja01
Profil
Anony:
Je to vytvořené službou Webgarden...
Dlouho se to načítá, nevalidní kod, není co hodnotit.
lionel messi
Profil
Minimálne 2 sekcie "mimo provoz" vo fotogalérii jediný odkaz na "Hity populárních zpěvaček", veľké písmo na homepage a mini v časti kontakt. Nepáči sa mi font Lucida Handwriting italic ani marquee text "okres XY" v sekcii kluby, zaujme kombinácia farieb čierna-oranžová.
Anony
Profil *
lionel messi:
Bohužel reklamy jako "Hity populárních zpěvaček" tam ještě straší, ale co nevidět je zruším (zaplacením poplatku). To vše až budu mít hotový obsah webu. Namísto Lucida Handwriting byste navrhl jaký styl písma? Myslím že "psací" font písma tam sedí


majja01:
Proč zavrhovat službu webgarden? Nevidím v tom problém... Nevalidní kód, můžete upřesnit?
margin
Profil *
Anony:
Nevalidní kód, můžete upřesnit?
Podle doctype jsou stránky v HTML5, ale v kódu je mnohokrát tag FONT, párkrát tag CENTRUM a lokalit neznámých atriburů. Pokud nemáš zálibu v kódování webů, což přepokládám podle toho, že máš web na webgarden, tak tyhle chyby klidně hoď za hlavu a věnuj se obsahu webu.

Máš tam datově objemné obrázky, které způsobují pomalé načítání. Nevím, jaká má být cílová skupina uživatelů tvého webu, ale pokud to mají být i uživatelé s tablety a mobily (pomalé připojení), tak bych doporučil zaměřit se i tímto směrem.
lionel messi
Profil
Anony:
Namísto Lucida Handwriting byste navrhl jaký styl písma? Myslím že "psací" font písma tam sedí
Zmenil by som to v prvom rade v menu, aby to bolo ľahšie čitateľné. Zdá sa mi, že používaš Calibri, tak kľudne aj to. Inde je to celkom v pohode (News, Vyhledat).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0