« 1 2
Autor Zpráva
JOHN
Profil *
Chamurappi:
Banda socek a komediantů....nudíte se...no jo...co už...
Ivy
Profil
Milý Johne Lubigu, ať už jsi kdo jsi. Tímto jsi tomu dal definitivní korunu a můžeš se spolehnout, že budu tvuoje produkty propagovat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ivy:
A přimlouvám se za nemazání vlákna, ale ponechání u ledu.
Ponecháme jej nějaký čas u ledu a pak ho zamčené vrátíme.


Reaguji na quatzaela:
Nevím proč tady mají moderátoři tendenci dávat všechno hned k ledu, když to malinko vybočuje..
Musí vybočovat víc než malinko. Zchlazení nemusí být definitivní.
Je nežádoucí, aby odborné plénum této diskuse posloužilo Mr. Lubigovi ještě nějakou podnětnou kritikou, proto je lepší, když bude u ledu (aby nehrozilo, že spammerské výjevy někdo přehlédne).
Co bys tu chtěl víc probírat? (To je jen řečnická otázka, nechci zde o tom řečnit.)


Reaguji na JOHNa/Mr. Lubiga:
Nenudíme. Usvědčovat spammery a jiné podvratné živly je totiž zábavné. Jsi překvapivě naivní, že zkoušíš spamovat zrovna tady.
Na první pohled jsi vypadal poctivě, dokonce i Ivy tě hájila a upozorňovala na nekalé praktiky tvé konkurence … a ty si vzápětí takhle ukázkově podřežeš větev. Pořiď si nějaké pilulky na chytrost.
Ivy
Profil
Chamurappi:
nekalé praktiky tvé konkurence
Asi mám potřebu ještě podotknout, že tvůrce stránky a její majitel jsou podle všeho dvě různé osoby. Já být tím vietnamcem tak ho zažaluju za poškození pověsti firmy. Připadá mi že se snaží, jen si prostě vybral na zhotovení stránky trolla.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ivy:
Vypadá to tak. První IP adresa spammera 94.112.127.6 spadá pod chomutovské UPC a tvůrce stránky sídlí v Chomutově, konkrétně v budově, kde jsou natažené kabely UPC. Druhá použitá IP adresa 46.29.224.74 také vede do Chomutova. Takže spamuje český architekt, nikoliv vietnamský inženýr. Ještě by mě zajímalo, jestli podobnou službu poskytuje i ostatním svým klientům, ale dnes už nemám čas na další pátrání.

Edit 4. listopadu: Tak ne, český architekt je v tom pravděpodobně nevinně, viz příspěvky níže.
Ivy
Profil
Chamurappi:
Ještě by mě zajímalo, jestli podobnou službu poskytuje i ostatním svým klientům
Projela jsem prvních třináct jeho referencí a je to čistý. Maily jsou taky čisté. Nějaký psychosocial dostal v roce 2009 ban, ale vypadá to že je to jen náhodná shoda. Nick psychosocial se flákal počátkem roku na webtrhu, má tam celkem tři příspěvky, dva jsou "Služba balíci" a ten třetí bingo! Ovšem zatím se mi zdá, že s tím právě začal.

OT:
na chytrost.
Mozkovou činnost podporuje tinktura z jinanu dvoulaločného, zelený čaj, pupečník asijský, adaptogeny a bělotrn kulatohlavý ovlivňuje i postižená mozková centra.
Ivy
Profil
Ač má živnost již delší dobu, ještě 17.1.2013 píše na webtrhu "desing" a hledá profíka na eshop.
NUOVO
Profil *
Chamurappi + Ivy:

Vaše spekulační teorie jsou zábavné i smutné zároveň. Jakožto autor stránek musím reagovat. Web byl vytvořen v našem studiu NUOVO, ale této diskuze se nikdo ze studia neúčastnil!!! Prosím o bezodkladné smazání Vašich příspěvků, kde mne označujete za spammera a urážíte mne. V opačném případě budu nucen tento závadný stav ve spolupráci s advokátní kanceláří řešit na zákonné úrovni.


O smazání prosím ve lhůtě 24 hodin, tedy maximálně do zítra 4.11.2013 11:20 hod. Poté předávám advokátní kanceláři, která z Vašeho jednání vyvodí patřičné právní důsledky. Vaše tvrzení jsou nepravdivá a poškozují dobré jméno mého podnikání. Děkuji za pochopení. S pozdravem BcA. Jan Bergman
LudekBrno
Profil
NUOVO:
Nechci se do toho míchat, ale advokátní kancelář Vám jistě sdělí, že jméno poškozuje ten, kdo tady vystupoval s žádostí o hodnocení webu, nikoliv ti, kteří ho tady na základě zjištěných faktů hodnotili. Jinak řečeno, budete si muset zjistit, kdo to sem vložil a případné odškodnění žádat po něm. A teprve pokud se u soudu prokáže, že jsou tady uvedeny skutečně nepravdivé informace, může být vydán příkaz k odstranění příspěvku.

Dle mého názoru si však jméno poškodíte nejvíce sami právě takovým vyhrožováním, které navíc ještě míří špatným směrem. Také je nutno počítat s tím, že v ČR jesvoboda slova poměrně intenzivně chráněna a aby došlo k soudnímu postihu diskuzního fóra za kritiku nějaké firmy, musel by být prokázán úmysl poškodit dobré jméno šířením prokazatelně nepravdivých tvrzení. A to se tady ze strany provozovatele fóra ani diskutujících evidentně nestalo. Tady došlo k tomu, že sem někdo vložil dotaz na posouzení webu a zdejší diskutující podle zjevných okolností o něm debatovali. Osobně bych doporučil se spíš s provozovatelem webu spojit a slušně požádat o řešení s vysvětlením, proč k tomu došlo. Věřte, že to bude jednodušší, rychlejší a levnější a hlavně daleko pravděpodobnější, že uspějete. Opravdu to (naštěstí) v ČR nefunguje tak, že pokud se Vám nelíbí, co o vás někdo napsal na internetu, stačilo by soud požádat o odstranění a automaticky to máte jisté, viz. různá soudní rozhodnutí z poslední doby. Tady se něco napsalo, ale mělo to nějaké důvody a ty by bylo potřeba vyvrátit. Věřte, mám s tím vlastní zkušenosti. Takže nevyhrožujte a raději vysvětlujte a diskutujte.
Davex
Profil
Majitelem domény mrlubig.cz je pan Jan Hulín z firmy EUROtriangle, s.r.o., který je také z Chomutova, takže je možné, že tu spamoval on osobně.

Nějak mi není jasný vztah firmy VDRAGON s.r.o. s firmou EUROtriangle, s.r.o. První firma by měla být výrobcem a ta druhá buď jen provozuje web nebo zprostředkovává prodej. V dnešní době je moderní outsourcing, takže by mě to nepřekvapilo.
NUOVO
Profil *
LudekBrno: Neměl jsem na mysli poškození jména Mr. Lubig, ale mé osoby - autora stránek.
Je nutné, aby si zde přítomní diskutující uvědomili, že osoba zhotovitele webu, provozovatele webu a majitele firmy není stejná a nevyvozovali chybné teorie na základně spekulací.

Jakožto autor webu jsem do této diskuze nenapsal ŽÁDNÝ příspěvěk (až do včerejšího - #8 · Zasláno: Včera, 10:57:12 · Upravil/a: NUOVO), proto jistě chápete mé rozhořčení, pokud jsem neprávem označován za spammera. Uznávám, že jsem v rámci emocí tlačil a šlo to napsat i diplomatičtěji.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Ivy (#17 z předchozí strany):
„...osobně bych zvolila těžší kalibr typu: o 30 % zvyšuje produkci testosteronu“
Háček je v tom, že tohle si nejde jen tak vycucat z prstu. Takové tvrzení by bylo třeba podepřít randomizovanou dvojitě zaslepenou placebem kontrolovanou studií, kterou sotva bude někdo financovat u doplňku stravy – pokud by potvrdila účinky, bylo by možné (možná dokonce nutné) nabízet preparát jako lék. U doplňku stravy zjevně stačí potvrzení, že je neškodný.

Reaguji na Davexe:
„První firma by měla být výrobcem...“
Pokud VDRAGON s.r.o. ty pilulky skutečně vyrábí, řekl bych, že to není v souladu s předmětem podnikání firmy dle obchodního rejstříku:

vydavatelská a nakladatelská činnost, zprostředkování obchodu a služeb, realitní činnost, služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy, velkoobchod, reklamní činnost a marketing, činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců, překladatelská a tlumočnická činnost, specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím.

Přemýšlím, pod co může spadat marketing pilulek na podporu libida – možná pod maloobchod se smíšeným zbožím. :-)

Reaguji na NUOVa:
Na svých stránkách nabízíš mimo jiné internetový marketing a SEO – chceš říct, že se tady někdo jiný neohrabaně pokouší o SEO na web z tvé produkce? Ty nabízíš internetový marketing, ale svému vlastnímu zákazníkovi neumíš svoje vlastní služby prodat?
Chamurappi
Profil
Reaguji na NUOVA:
Věřím ti. Považuji za pravděpodobné, že spammer je tvůj zákazník. Je od něj velmi milé, že ti nesdělil, že tě v tom tady nechal namočeného (to, že jsi podezříván, si přečetl).
Útěchou ti může být, že jsme zde nezmínili tvé jméno, abys nebyl ve spojení s tímto incidentem dohledatelný a nevznikla ti újma.

O smazání prosím ve lhůtě 24 hodin, tedy maximálně do zítra 4.11.2013 11:20 hod.
Tak to jsme prošvihli. Jaké právní důsledky pro nás chystáš?

Omlouvám se, že jsem natvrdo napsal, že spammerem je český architekt s odkazem na tebe. V rámci dostupných informací to bylo velmi pravděpodobné vysvětlení.
NUOVO
Profil *
Chamurappi:
V pohodě. Důsledky žádné;-) Psal jsem to v rozčilení. Díky za škrnutí a cením férový přístup!

Petr ZZZ:
Internetový marketing ano, ale v rámci etických mezí. Navíc samostatnou činnost všech našich klientů ohlídat nelze.


Trochu mě mrzí, že ta diskuze skončila takto, ale není čemu se divit.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na NUOVa:
„Navíc samostatnou činnost všech našich klientů ohlídat nelze.“
Napadlo mě totéž po odeslání mého příspěvku, od té chvíle přemýšlím, jak by se dal tento problém nejlépe řešit a napadají mě jen postupy, které mají i nezanedbatelné nevýhody (nepodepisovat se na weby klientů, spoléhat se na ústní propagandu dosavadních spokojených zákazníků atp.). Nejschůdnější asi bude uvádět na svém webu jen několik pečlivě vybraných referencí.
Ivy
Profil
[#13] Chamurappi v tomto příspěvku věří, že spamer není tvůrcem stránek. Protože vím že Chamurappi má ve zvyku aktéry těchto kauz důkladně prověřovat tak mu věřím také.
Omluvám se tedy tvůrci stránek za své příspěvky. Uvedla mě v omyl osoba, která se za něj vydávala.

Jen mi pořád není jasné, kdo teda vlastně spamoval. Zdá se že to nebyl ani ten vietnamec, ten má sídlo v Praze. Firma Eurotriangl má ovšem ve vizuálním obchodním rejstříku velmi... zajímavé vztahy.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0