Autor Zpráva
Mervin.33
Profil
Mohli byste prosím napsat kritiku k mým stránkám? Je to můj první větší internetový projekt. Stránky jsou vytvořené ve wordpressu na částečně počeštěné free šabloně. Budu rád za jakýkoli komentář.
www.online-kurzy.hys.cz
Ivy
Profil
1. Učte se jazyky zdarma - proč není klikací i název článku, jak je obvyklé? Když kliknu na nenápadité "Pokračujte ve čtení" a dále, po přečtení poměrně lákavé nabídky mě to hodí na anglický text - pakliže jsem začátečník, a líný jako většina uživatelů, kteří nic nečtou ale rovnou klikají na výhodnou nabídku - zrada.
2. K "10 největších chyb, kterými holku zaručeně odradíš" (zdarma), přidávám jedenáctou (také zcela zdarma): "profesionální balič David, který za 6 let svého působení již oslovil přes 1100 žen a dívek". Touhle větou odradíš docela dost holek nejen od baliče, ale i od své stránky.
3. Malování na hedvábí mě momentálně mimořádně zajímá. Po kliknutí na "Malujeme na hedvábí- vytvořte originální šátky, šály, záclony…", "Začít kurz" se dostanu pouze k registraci kamsi, která je zdarma. Takže nevím co bude dál, neklikám a odstřelí mě to jinam.
Víš co, tak nějak nezaujalo - nespatřuju nic přínosného. Ale to video o salámových růžích (po skončení Jedlých kytic) je fakt super, doporučuju. Pokud ovšem chceš chytat lidi jako jsem já na slovo zdarma, musíš to udělat líp.
Mervin.33
Profil
Ivy:
Děkuji za podmětné rady.

1. Link jsem změnil na český. Název článku, stejně jako obrázek klikací jsou, jen se nezmění jejich barva při označení.
2. Článek trošku upravím, toto téma se nelíbí ani mi, ale pro větší záběr témat kurzů jsem ho tam vložil. Podle toho co píšete v něm není ani moc jednoznačné napsané, že je kurz určen jen pro muže.
3. Včera jsem si také uvědomil, že po přečtení článku návštěvníci vlastně neví co je čeká a tak jsem do každého článku o kurzu, který je částečně zdarma začal přidávat informace o tom jak velká část kurzu je zdarma a co se v ní naučí. Bohužel k malování na hedvábí jsem se zatím nedostal, ale ve finále by měli informace v článku vypadat asi takhle:http://kuc.cz/5x8lxw
Ivy
Profil
Dobrá práce. Doporučila bych ještě daleko detailněji popsat, co člověk zadarmo opravdu dostane. Dej si hodně pozor na to, abys splnit očekávání která vzbudíš. (Co se stane když očekávám stovku a dostanu dvě? Co se stane když očekávám stovku a dostanu 10 kaček? Co se stane když očekávám něco zdarma a ono to pak nakonec zdarma není?)
K baličovi: bylo mi jasné že je to pro muže, spíše jsem chtěla říct že rétorika typu Esquire-Cosmopolitan (omotáte si ji kolem prstu, budete si s ním hrát jako kočka s myší) mě odrazuje bez ohledu na to o které pohlaví jde.
Mervin.33
Profil
Snažím se ke kurzům napsat co nejvíce informací, ale bohužel není v mých možnostech absolvovat všechny kurzy a napsat o nich recenze. U kurzů, které jsou zdarma se dá nad kvalitou přimhouřit oko. Spíše budu pečlivě popisovat kurzy, které jsou zdarma jen částečně. Do budoucna taky doufám, že na stránky budou chodit návštěvníci a ti pak sami napíšou co se jim líbilo a co ne. Taky ještě kupuji domenu www.online-kurzy.eu myslím, že s touto doménou bude web vypadat důvěryhodněji než s doménou třetího řádu. Ještě jednou děkuju za názor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0