Autor Zpráva
g.beret
Profil *
Co řikáte na http://www.scifi-povidky.wz.cz/ ?
RPG
Profil
Mně se to líbí, až na ty zakulacené okraje... možná jsem jediný, ale nemám to rád.
sreklich
Profil *
docela slusny
Fred
Profil
Líbí se mi to, ale nějak nefunguje ani jedna povídka. A taky mi nepřipadá moc dobrý nápad dávat emaily autorů volně na web.
http
Profil
nejde mi ani jedna povidka!
g.beret
Profil *
A kua, nefunkčnosti povídek jsem si nevšim. Dneska jsem si hrál s mod_rewrite, tim to asi bude.
JCh
Profil
- neošetřeno vypnutí obrázků
- příliš tmavé logo vzhledem ke zbytku stránky
- kulaté rohy taky zrovna nemusím
- kombinace font/velikost/řádkování působí humpolácky
g.beret
Profil *
Nefunkční povídky už jsem opravil (dva pod**aný řádky v .htaccess).
A taky mi nepřipadá moc dobrý nápad dávat emaily autorů volně na web.
Mě docela naštve, když někde vidim pěknou povídku a neni tam e-mail na autora, páč se ho nemůžu zeptat, jestli jí můžu uveřejnit na stránkách. :) Kdyby po mně někdo z autorů chtěl abych neuveřejňoval jeho e-mail, rád mu vyhovim.

JCh:
1. bod - myslíš pozadí prvků v css? všechny obrázky by jinak měli mít atributy alt, width, height
4. bod - sry, ale to jsem nějak nepobral
Plaváček
Profil
Mě se to jako amatérský počin celkem líbí.

Nicméně, chybí odkaz na úvodní stránku, nebo jsem ho nenašel. Výchozí velikost písma bych možná o fous zmenšil, k tomu typu designu je možná skutečně zbytečně veliké (navíc ho máš v každé sekci jinak velké, zkus to sjednotit). Ty kulaté rohy bych možná také udělal méně výrazné, nebo možná bych se jich i vzdal. Vzhledem k pozadí by celému díku možná ostré hrany asi slušely lépe. Místo zbytečných Novinek na úvodní stránce bych spíše uvítal krátký úvod, kde jsem se to ocitl, co tu najdu a k čemu je web určen.

Po kodérské stránce je to slušné.
g.beret
Profil *
Plaváček:
Odkaz na úvodní stranu tam je, ale hodně zastrčenej. Nemoch jsem dost dobře udělat klikací logo, páč je to nastavený jako pozadí v css a samotnej nadpis má display: none;. Font zmenšim a s těma rohama asi taky něco udělam. Krátkej úvod mě taky napad, ale jsem vcelku antialent na sloh (a na češtinu vůbec), tak jsem se toho trochu bál. Možná něco napíšu
JCh
Profil
g.beret:
- jo, vypni si v prohlížeči zobrazování obrázků a uvidíš
- zvolený font a jeho parametry (velikost, prokládání a řádkování) nepůsobí moc esteticky
g.beret
Profil *
Udělal jsem pár úprav
- rohy jsou o poznání hranatější
- stejná velikost písma na všech stránkách
- při vypnutí obrázků to vypadá o něco líp
JCh
Profil
lepší :-)

- hover u odkazů
- klikací logo
- políčko pro vyhledávání je v IE nějak moc dole, v Opeře není vidět
- reklamu bych šoupnul dolů
g.beret
Profil *
dalších pár úprav
- opravena chyba v IE a Opeře se zobrazováním políčka pro hledání (nevim, jak se mi to povedlo, páč vždycky kontroluju stránky ve "svatý trojci")
- logo je klikací, neni to sice zrovna ideálně vyřešený, ale kliknout se na to dá :)
- přidán hover k odkazům - zmizí podtržítko, nechtěl jsem nic měnit na barvách

JCh:
reklamu dolu šoupnout nemůžu, páč chci mít pouze jednu reklamu a ta musí bejt podle pravidel wz viditelná hned na první obrazovce první stránky.
JCh
Profil
lepší :-)

- barevně je to stále trochu unilé, samá šedivá a to logo moc tmavý vzhledem ke zbytku stránky (není pořádně vidět, co to tam je u tý planety)
- inspirace ke klikacímu logu http://wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html
jozob
Profil
v hľadacom políčku by sa mohol po kliknutí zmazať text "hledaný text"
g.beret
Profil *
JCh:
Nj, ale když to udělam podle třetího příkladu, tak při vypnutí obrázků nebude vidět nápis.
Btw. když se podíváš do zdrojáku, tak zjistíš, že jsem to dělal podle 2. řešení :)
Jáá
Profil
- obrázek nahoře je dobrej, ale nějak mi k tomu nesedí ten žluto-oranžový text "Sci-fi povídky"
- u seznamu povídek bych vypsal i jak je ta která povídka dlouhá
- chválím perfektní mod_rewrite => dokonalá orientace podle adresy
Cowee
Profil *
proč je ta anketa žlutošedá??? vypadá to jako nesouvisející řádky, přitom se to týká jedné věci
g.beret
Profil *
Překonal jsem svojí averzi vůči JavaScriptu a vlepšil jsem hledací políčko podle návrhu jozoba.
Jáá:
1. bod - Nemáš nějakej kenkrétní návrh na vylepšení? Mě nic nenapadá.
g.beret
Profil *
Cowee: Protože jsem chtěl oddělit jednotlivý sloupečky.
zelda
Profil *
Mě přijde dost podstatná jedna věc - samotné povídky. Jejich čtení je při takovéhle šířce oměrně nepohodlné. Šířku bych zmenšíl, ať ty oči netěkají ze strany na stranu jako při tenise :) Jinak fajn.
g.beret
Profil *
zelda: To neni špatněj nápad.
Zelda
Profil
Paráda - mě se to líbí :)
Evička
Profil *
Super! Líbí se mi to:-)!
frog
Profil *
Až na ten banner nahoře je to pěkný.
g.beret
Profil *
frog:
Nj, to je povinná reklama od wz, naštěstí je jenom na indexu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0