Autor Zpráva
davevo
Profil
Dobrý den,

prosím o kritiku webu www.stolarstvistolfa.cz
nehledte prosím na nezaplnenou galerii (majitel shání fotky)
stránka o nás bude ještě doplněna o info + výroba se zatím řeší bud zrušit nebo tam něco hodit třeba fotky stolárny+strojů.

Předem děkuji za podněty
martin1312
Profil
Prve čo zbadám je fotka a na nej práčka. Potom škaredé logo a nejaký nastrúhaný syr vpravo hore (asi po sekunde mi došlo, že to bude zrejme hoblík s pilinami). Dobrým zvykom je robiť logo ako odkaz na hlavnú stránku webu.
Čítanie textu na textúrovanom pozadí je tiež nič moc.
Ivy
Profil
1. Chtělo by to přepracovat texty, slova se opakují, je to nudné a vůbec mě to neinspiruje k objednávce.
2. Ta pračka se záchodem asi opravdu nepatří do dětského pokoje. Chápu sice, že je to přebalovací stůl, pak by se ale sekce měla jmenovat Dětský nábytek (a záchod doporučuju z fotky oříznout, poté v nějakém programu upravit sbíhající se linie). Co se týká fotek, jsou taky nudné - co takhle pověsit nad postýlku hračky a na stůl do obýváku vrazit kytku.
3. Pozadí je sice stylové, což oceňuji, ale čtení textu opravdu nic moc.
4. Ty hobliny fakt vypadají divně, doporučuju upravit.
5. Home by bylo fajn přeložit.
6. Logo je také stylové a připadá mi zajímavé, nicméně v této podobě ten stůl převažuje nad textem. Doporučuju barevně upravit tak, abych napřed přečetla Stolařství a teprve pak mi došlo Aha, on je to vlastně stůl. Teď je to naopak, což je podle mě chyba.
Nic dalšího se tam moc hodnotit nedá.
davevo
Profil
Takže díky za kritiku něco jsem trošku poupravil až budou lepší fotky tak se tam dají lepší. Bohužel hoblík s hoblinama jsem lepší nikde nenašel. Pozadí pod textem jsem ještě stmavil aby nebyl tak rušivý.
IdemeNaHavaj
Profil
davevo:
Bohužel hoblík s hoblinama jsem lepší nikde nenašel.
Najlepší hoblík je tvoj vlastný. Odfoť na bielom pozadí, uprav v PS a máš :)
davevo
Profil
No to už mě taky napadlo. Dělám to pro kamaráda tak mu asi řeknu at udělá pár fotek. Jinak home jsem přejmenoval na Domů. ted přemýšlím co by šlo udělat stím logem. Nemám až tak moc grafické cítění. :D
Homer
Profil
Asi by bylo dobré trochu zapracovat na titulcícch jednotlivých stránek, jsou všude stejné. Nejsem lingvista, ale myslím si, že nábytek se dělá ve stolařství a ne ve stolářství s dlouhým á.
martin1312
Profil
davevo:
možno by tam ani ten hoblík nebolo treba.
A odporučil by som aspoň zmeniť prvú fotografiu na webe (tú s práčkou), evokuje to vo mne, že som prišiel na web nejakej upratovacej služby.
Ivy
Profil
davevo:
co by šlo udělat stím logem
No pro začátek bych zkusila změnit barvu toho stolu, o jeden nebo dva odstíny světlejší (nebo tmavší) než zbytek textu. Vhodný nástroj je například colorschemer.
davevo
Profil
Tak proběhly další úpravy Logo má odkay na domů. Logo jsem trošku pozměnil vypadá o něco líp. A stolááááářství jsem přepsal na stolařství a přepsal jsem title stránek.
Fotka se záchodem půjde do koše.
Ivy
Profil
Teď na to koukám znova a napadlo mě že by možná stačilo u těch hoblin dát pryč stín.
Logo mi připadá lepší, možná bych ty dvě barvy ještě víc odstínem přiblížila k sobě, aby se písmena a stůl lišily ještě míň.
A ještě jedna důležitá věc: meta title a meta description máš jednak stejné a jednak nevhodné. Description by měla být smysluplná věta, více najdeš například v tomto článku. Rady jak dobře napsat title najdeš o kousek dál na jpw.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0