Autor Zpráva
Gabriella
Profil
Dobrý den,
prosím o postřehy, kritiku a jakékoliv užitečné postřehy na můj web http://receptydetem.cz/
lionel messi
Profil
Jediná chyba - bočné pribité menu prekrýva horné menu, obsah aj patičku.
Ivy
Profil
1. Přilepené menu
2. Chybí mi tam povídání o tom, kdo tuto stránku dělá a proč.
3. Našla jsem tam bezlepkový recept. Tyto recepty jsou určitou skupinou velmi žádané. Asi bych doporučila je dát jako samostatnou kategorii.
4. První příkrmy - tam bude spoustě holek chybět údaj o věku. Doporučuju doplnit přímo k receptu. Přehled co dávat kdy dítěti tam sice je, schovaný ve článku, ale kdyby ten článek nevisel v "Nejvíce navštěvované" tak by mě nenapadlo ho hledat. Když jsem ten článek hledala podruhé, tak jsem měla problém ho najít. Je klíčový, doporučuju dát někam na oči, na první stránku. Klidně i do toho povídání (viz 2). Super by bylo, kdyby se dal vyhledat seznam receptů přímo podle věku (zadám např. 6 měsíc a vyjedou mi všechny vhodné recepty).
Gabriella
Profil
lionel messi - děkuji )

Ivy - děkuji za všechny užitečné rady! ) Bezlepková kategorie je výborný nápad. První příkrmy jsou v plánu celé předělat, už mám rozepsané články, jen to dotáhnout do konce.. Ještě jednou děkuji!
Ivy
Profil
Ještě mě napadla jedna věc: nikde tam není mail nebo jiný způsob, jak ti napsat. A jak vidíš, je docela důležité mít zpětnou vazbu od lidí, co se na stránky dostanou. Holky ti určitě napíšou i jiné postřehy, být na tvém místě bych se vůbec nebála je k tomu přímo vyzvat - Co vám tu chybí? Co byste udělaly jinak?
A taky se možná poptat na jiných místech - babycafé, emimino, babinet....
Gabriella
Profil
Ivy: kontaktní formulář tam byl, místo něj je tam momentálně to odkazování na Facebook, zjistila jsem, že ti co se chtějí zeptat, tak stejně píší tam do zprávy nebo zanechají komentář.. ale třeba to tam zase vrátím.. Ptala jsem se už na Koníkovi, plus na Facebooku, ale tam šlo spíše o obsahovou stránku )

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0