Autor Zpráva
Irena Bučková
Profil
Ahoji,

chtěla bych vás poprosit o názor na mojí stránku www.aupair-village.com - jsem pod záštitou jedné firmy ale i přesto mě jakékoli postřehy a tipy na vylepšení mi pomůžou.

Díky

Irena

Moderátor Petr ZZZ: Spletla sis název kategorie s názvem vlákna. V titulku „Názor na mojí stránku“ chyběl název či adresa webu.
lionel messi
Profil
Hodnotím prvý dojem po otvorení webu:

1. Animácia pod menu mi príde trochu privysoká.
2. Je to len otázka vkusu, ale nepáči sa mi efekt animácie (zvolil by som iný prechod, než takéto "nabiehanie zo stredu").
3. Rovnako na mňa nepôsobí dobre "3D tieň" pod zmienenou animáciou.
4. A aby toho nebolo k animácii málo, viem, že web má veľa jazykových verzii, ale text "Au Pair und Gastfamilie Vermittelung", "Jetzt registrieren" a iné by stálo za úvahu počeštiť.
5. Logo v ľavom hornom rohu by som dal asi klikacie a v CS jazykovej verzii by som v menu zmenil "Home" na "Domů" (vec vkusu).
Ivy
Profil
1. Líbí se mi jak je to barevně sladěné.
2. Upravit češtin: "Na našem portálu se všechno točí kolem au pair, nanny, granny a zahraničních pobytech." pobytů "uz stačí jen navázat kontakt"
3. Ihned po příchodu na stránku mě praštilo do očí rozdílné písmo. Také mě poněkud ruší ty bílé boxíky, které mají jinou úpravu než zbytek.
4. Proč je psané jednou au pair a podruhé aupair?
5. Vadí mě taková ta "sedla" co tam vlítnou když najedu na položku menu myší. Jednak mě ruší, že je to nespojité a jednak je text pod tou červenou špatně čitelný. Druhý problém by odstranila úprava kontrastu, a možná by to pomohlo celé stránce, šedé písmo na šedém podkladu není nic moc (i když jsem viděla i daleko horší případy než zde).
6. Co zde znamená "matching"? Soupeření, randění, provdání? Hádám že to bude něco jiného, ale tyhle významy má to slovo také. Mě jako první napadlo: to je super, oni tam mají pro auperáky i seznamku.
7. Ty ručičky na obrázcích vpravo - když najedu do té oblasti myší, tak mi chvíli trvá než najdu tu "svou" ručičku. To mi trochu vadí, jsem zvyklá že vždy přesně vím kde mám myš.
Až sem to bylo bez javascriptu, který mám standardně vypnutý. Teď zapínám javascript a pokračujme:
8. Obecně mi vadí lítající obrázky, které odvádějí moji pozornost od obsahu. Na této stránce mi navíc vadí, že je tam německý text a také že některé obrázky jsou zkreslené (protažené na výšku). Tváře tak vypadají podivně.
9. Někde tykáte a někde vykáte. Bylo by lépe to sjednotit.
10. Jazykově je to celé poněkud roztříštěné, na většině obrázků němčina a text česky s výskytem řady anglických slov.
Buckova
Profil *
Dekuji za nazory :)) Pracuji na vylepsenich :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0