Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku menší nové prezentace - vzhled, přehlednost a uživatelskou přívětivost.
Předem díky
RockFire
Profil
Web se mi líbí a asi je i přehledný, bohužel mi ale nabízená technika nic neříká, a tak to nevím, ale pravděpodobně nejsem cílová skupina :) Co mi vadí jsou odkazy EKG holter, tlakový holter, spotřební materiál. Zcela OK mi přijdou na stránce, kam patří, tzn. na stránce Holtery (akorát by neuškodila animace scrollu), všude jinde mi ale přijdou špatně umístěné.

Dále, klikám na šipku u slideru a nic se neděje? Není ikonka v kontaktech uloupená z aplikace Čtečka pro W8 (netvrdím, že se nejedná o nějakou free ikonu, nedohledával jsem)?

U každého druhého odkazu záložky používáš a zrovna u kontaktu ne?

Kliknu na odkaz český výrobek nebo na záruku a nedostanu další info, jak jsem očekával.
peta
Profil
FF, okno 500x500
(hlavicka)
- Layout se chybne vykresluje. Vpravo v modre oblasti za slovem vice je tmave modry pruh. Z "CardioTrack" je tam jen CardioTrac
- Velky obrazek zacina hned z leveho okraje, kdezto vse ostatni, treba logo, je 30px zleva. Soucasne horni, spodni mezera toho obrazku je mensi nez hormi mezera stranka - bily pruh
- Cervena sipecka vpravo od velkeho obrazku je neklikatelna, navic v tom tmave modrem pozadi je videt kole odbelnicek.
- Tel cislo nahore se neda zkopirovat treba pro skype a neni na vysku vystredene. Resp, ono je vystredene vuci textu, ale vypada to divne, kdyz text loga vystredeny neni. Ale text loga s obrazkem je vystredeny stejne jako menu vpravo
- pusobi na mne neprijemne, ze ta krivka je zakryta obdelnicky menu

(obsah)
- loga vlevo, obdelnicky by meli byt zhora stejne jako nadpis Uvod
- horni menu ma spatne citelne tenke pismo, mozna to ztucnit

(paticka)
- paticka je spatne citelna, spatny kontrast text/pozadi
- prekvapuje mne, ze v hlavicce je vsechno tak na sobe nalepene a paticka ma kolem sebe spoustu mista

Sluzby
- mozna, ze ty loga vlevo by mohly byt na vysku vystredena

Holtery
- nevim, jestli by u odrazek s obrazkem a cisly (Spotřební materiál) nemelo byt stejne radkovani jako u odstavce (Tlakový holter), vypada to trochu divne

Aktuality
- podklad kalendare uplne zanika
- fialove obrazky jsou rozmazane

Kontakt
radkovani mailu, tel neodpovida radkovani odrazek s obrazky a prijdou mi ty obrazky desne nalenene na sobe

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0