Autor Zpráva
Pauliesss
Profil
Ahoj,

žádám vás o názor na web void.tizek.cz. Název je jen pracovní, než se pro nějaký rozhodnu. Weby by měl sloužit ke sdílení vtipných hlášek, vtipů a historek. Přidanou hodnotou je sbírání "bodů", za které uživatel získvá odznaky, možnost jednoduché customizace a v budoucnu i možnost návrhu nových funkcí.
Prozatimní příspěvky jsou testovací, tak na ně neberte ohled.
Informace v sekci "Informace" jsou jen v české verzi a jsou pouze částí výsledného obsahu.

Děkuji za jakoukoliv kritiku.
Rfilip
Profil
Blbne ti strankovani na co mas prazdnou 5 stranku?
Nehlidas si vstuni data tzn SQL injection http://void.tizek.cz/index.php?page=tag&t=tags parametr t nebo http://void.tizek.cz/index.php?page=prispevek&id=169 parametr id, takle si kdokoliv z databaze precte, smaze ci zmeni cokoliv
Ivy
Profil
Pauliesss:
Weby by měl sloužit ke sdílení vtipných hlášek, vtipů a historek. Přidanou hodnotou je sbírání "bodů", za které uživatel získvá odznaky, možnost jednoduché customizace a v budoucnu i možnost návrhu nových funkcí.
Proč toto nenapíšeš na první stranu svého webu? To tam takhle přijdu a vůbec nevím o čem to je. Kočička, Čuba, Android - jo aha, testovací.
Menu bys mohl přeložit do češtiny.
Pauliesss
Profil
Rfilip:
Stránkování by už mělo být vyřešené a kontrola dat taky, pokud jsem na něco nezapomněl.

Ivy:
Ano, příspěvky jsou tesotvací (testoval jsem si velikost textu, formátování atd). Až se web naplní reálnými příspěvky a bude mít výstižný název, bude to snad jasnější. Menu je v základu v angličtině, ale vpravo je možnost změny jazyka.
Rfilip
Profil
Pauliesss:
Stránkování není vyřešený: http://void.tizek.cz/index.php?p=1 žádný číselný odkaz nefunguje.
Kontrola dat jen z poloviny, u http://void.tizek.cz/index.php?page=tag&t=interesting, t furt jde do db neosetrené viz pokud t=' tak "Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/29170/virtual/www/subdom/void/tag.php on line 13" což znamená že sql dotaz není validní, tzn SQL injection.
Pauliesss
Profil
Rfilip:
Pardon, na něco jsem zapomněl, teď už je to snad vše. Zkuste se prosím přihlásit (login: demo1, heslo: demo1) pro vyzkoušení všech funkcí (nebo se můžete samozřejmě registrovat).

Děkuji za odezvu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0