Autor Zpráva
lopik
Profil
Dobry den,
rad by som poznal vas nazor na stranku www.terchovec.com
Dakujem
quatzael
Profil
lopik:
Promo fotky, kde holky hrají squash a cvičí ve fitku v džínách mě fakt dostaly:o)
Chtělo by to něco přesvědčivějšího..
lopik
Profil
skoda ze ste nehodnotili moju pracu ale fotky fotografa ktory je za fotky zodpovedny. ja som pracoval s takym materialom aky som mal k dispozicii.
8vm8
Profil
1. Přijde mi, že horní panel #vrch-pas je příliš vysoký. Mám méně prostoru pro čtení.

2. Při doskrolování k červenému bloku vznikne celkem nepřijemný kontrast. Červené pozadí bloku s černým textem, horní modrý panel, na kterém
se vyskytují další ostré barvy.

3. Mění se barva pozadí ale barva textu zůstává stejná. Na mě to působí celkem suše.

4. Vzhled tabulek vypadá zastarale a odflákle.
pako
Profil *
Riesenie s fixnutou hlavickou, ktora zabera tretinu obrazovky je pre mna neskutocne otravne. Po odskrolovani by si ju mohol nahradit hlavickou tak do 50px.
lionel messi
Profil
Na quatzaela si treba zvyknúť :D všetci máme svoje muchy :D

Len potvrdím, čo bolo napísané vyššie.

1. Vysoká hlavička. Ak si niekto web náhodou zväčší je až obrovská. Optimálne mi príde pakovo riešenie.
2. Farby s výnimkou tej červenej samy osebe nepôsobia zle, ale na jednej stránke mi to príde trochu prekombinované (ale chápem cieľ). Takto totiž na mňa stránka nepôsobí jednotne, ale ako mix viacerých stránok v jednej.
3. Rozhodne by som zmenil rámček v tabuľkách.

Celkový dojem: stránka je efektná, ale menej býva niekedy viac.
martin1312
Profil
Taktiež hlavička, zaberá mi presne tretinu obrazovky.
Zvyšok je v norme, taký krajší web :)

OT: aj som rozmýšľal navštíviť tie bazény ale nepodarilo sa mi zohnať slušnejšie ubytovanie v Terchovej (na silvester) :(
lopik
Profil
Ďakujem za vaše postrehy :-)
Ivy
Profil
1. Logo je pěkné, líbí se mi nápad (barevnost už tak moc ne). Ale když si chci něco přečíst tak zasahuje dost agresivně do textu a to mi hodně vadí.
2. První stránka je moc dlouhá. Při první návštěvě mě vůbec nenapadlo rolovat dolů. Doporučila bych rozdělit na podstránky a udělat klasické menu. Je to takhle nepříjemně nepřehledné, informace tam jsou, ale člověk se docela nadře s jejich hledáním.
joe
Profil
lopik:
Pokud jde o nový web, pak na mě stránky vůbec nepůsobí novým dojmem, jsou zastaralé, používají snad všechny možné barvy, co použít šly :-) a při vstupu na web vůbec nevím kde jsem. Od fotek bych čekal, že se dostanu na velkou fotku, ale při najetí na ně se mi zobrazí třeba textík "Reštaurácia". Proč chceš nutit každého, aby přemýšlel co je pod ostatníma fotkama, že tam musí najíždět? Pokud najedu například na fotku s bowlingem, čekal bych pod ním jen bowling a ne i další sporty. Je to nesjednocené, někde to je kulaté, jinde hranaté, jinde stíny a jinde zase bez stínů. Přijde mi, že ten web se vytvářel cca 10 let a z každé nové etapy vývoje si něco vzal a tím nejnovějším je pouze ta šipka vpravo na fialovém pozadí.
Text se nedá moc dobře číst díky zvoleným barvám.
lopik
Profil
Takze ten vrch som zmensil zo 166px na 120px. Myslim ze je to fajn kompromis. Tie tabulky som este neupravil lebo ma zatial nenapadlo ako by to bolo najvhodnejsie. ak mate napady budem vam vdacny :)

Moderátor Petr ZZZ: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0