Autor Zpráva
Vašek knihař
Profil
Zdravím, prosím o zhodnocení e-shopu www.antikvariat-rehacek.cz , jedná se prodej antikvariátního zboží, zejména knih.
Je to celé postavené na Prestashopu 1.4 s mírně upravenou základní šablonou, což mluví samo o sobě, rozpočet je určitě limitujicím faktorem :)

Grafický úpravy proběhly hlavně z hlediska čitelnosti písma (původní bylo malé a nekontrastní) a odsazení textů. Mám v plánu umístit do hlavičky nějakou tématickou fotku a kolem stránky pozadí. Také přemýšlím, že bych odstranil seznam podkategorií v hlavním sloupci, když už to v levém jednou je.

Hlavně se chci se zeptat na texty, v těch cítím slabinu. Nedávno jsem přesunul aktuality na samotnou stránku v menu, předtím byly na úvodní straně. A ten text s neúplným sortimentem by měl být jinak, nebo vůbec ne, ale taková je realita, prodejna zavřená a skenování prostě nestíháme.
Co by jste mi poradily dát na úvod Vy?

Jinak musím říct, že funkčních úprav moc nebylo, jen Prestashop nepočítá u zboží s možností Název - autor, pak nějaké dodělávky.

Děkuji za názory
Juandev
Profil
Jo, celkem to jde na takovej malej podnik. Jinak to ale nemá pěknou kompozici. Co se týče textů, tak jsou tam typografické problémy. Například před Kč se píše mezera, nebo místo - se píše – apod.
maks
Profil
Vašek knihař:
proč je v patičce odkaz na formulář (v pořádku) a odkaz tamtéž s textem "Vytvořil V. N."?

Celé to na mě ale působí trochu smutně, vůbec ne jako nový e-shop. Nestálo by za pokus investovat pár stokorun (student) nebo tisícovek (v řádu jednotek) za kvalitněji zpracovaný design? Za design, který zaujme? Osobně bych se této investice nebál, nebude nikterak veliká, ale může zvýšit prodejnost na webu.
Vašek knihař
Profil
Juandev:
Díky, můžeš prosím upřesnit kompozici? Například, že je v levém sloupci prázdno? Typografii jsem v ceníku opravil.

maks:
To je pro moji ješitnost :D ale nechtěl jsem dávat svůj mail, takže je tam opět odkaz na kontaktní formulář, kde je možno mě kontaktovat. Úpravu designu navrhnu kolegovi, úprava by efekt přinesla a když by to bylo za pár stovek. Dobrý nápad s tím studentem.
Vašek knihař
Profil
Zdravím,
vzhled jsem zatím trochu oživili svépomocí, co na to říkáte?
www.antikvariat-rehacek.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0