Autor Zpráva
Marschmallow
Profil
Dobrý večer,
prosím Vás o názory na webovou prezentaci akce "100 let ABC Braník": http://100let.abcbraniktj.cz.
Děkuji
lionel messi
Profil
1. Logo klubu by malo byť klikacie. (na hl. stránku)
2. Keď použijem kontaktný formulár, po odoslaní sa nedozviem, či bola správa úspešne odoslaná alebo nie, čo je mätúce.
3. Možnosť zväčšovať písmo je zaujímavá, poznám síce CTRL++ a - takže je otázne, nakoľko ju ľudia využijú. Pri zväčšení písma na mojom monitore sa však rozbije menu - zalomí sa do dvoch takmer splývajúcich riadkov a kategória "Rozvrh hodín v tělocvičně" sa zalomí medzi predložkou a telocvičňou.
4. V hlavičke mi príde takéto reliéfne písmo zle čitateľné (vec vkusu). Asi by som sa pohral aj s tieňom (napr. by som zvážil jeho uhol, ale to je naozaj subjektívna záležitosť).
5. V sekci "Pomozte nám i Vy" je úplne zbytočný prvý nadpis a odsek, nájdem tam len info, že dôležité informácie vlastne nájdem nižšie.
6. Prečo v časti "Kde nás najdete" nie je klikací odkaz na web a facebook klubu?
7. Zväčšil by som line-height (riadkovanie), hlavne v časti "Pořáda TJ ABC Braník | Zábava pro děti". Všimol som si, že riadkovanie na hl. stránke je väčšie než v iných sekciách - tento rozdiel by som dorovnal.
8. Nepodčiarkuj, čo nie je odkazom, trochu to pletie návštevníkov, kt. sú na webe 1. krát.

Kód som neriešil, keďže je to výtvor CMS.
Marschmallow
Profil
lionel messi:
Díky, takhle sepsané jsem to přesně potřeboval.

lionel messi:
1. Už je klikací
2. Ještě s tím něco udělám, ale asi až zítra
3. Taky si myslím, že zvětšování písma je zajímavé. Dal jsem tu fuknci, ale radši pryč
4. Mně ten nadpis připadá čitelný, možná bych mohl zvýraznit ten druhý řádek
5. Upravil jsem to tak, že jsem nadpis "Jak nám můžete pomoci" zvětšil a jednotlivé body očísloval
6. Ty odkazy tam ještě pak dodám
7. Tak tohle jsem moc nepochopil
8. Opravil jsem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0