Autor Zpráva
Luboš
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Co vy na to??? Némám na to moc času ale postupně to doplním.
Luboš
Profil
http://lysa.unas.cz
Mistr
Profil
Nejsem flashista, ale zdá se mi, že se to poměrně dlouho načítá (na rychlosti 2,0 Mb/s). Možná ale, že je ta rychlost u flashí typická.

Ale jinak zajímavé... Nic proti autorovi, ale přiznám se, že mi trochu uniká význam, proč vůbec něco takového dělat.
yenna
Profil
moc pekna stranka, ta lupa je vymakana ;)
ja si myslim, ze ta stranka vyznam ma... ale mohla by ta mapa zahrnout vetsi lokalitu Beskyd a ve zvetseni (lupe) by se mohlo zobrazovat vice probnejsich veci (hlavne hospody ;)), ale to uz by bylo spise na CD prezentaci...

to je muj velmi skromny nazor ;D
jinak se mi to moc libi
skvela vec pro nadsene turisty...
PerToon
Profil
Dost dobrá stránka, užitečná, dobře zpracovaná, mám spíš pomalejší internet a doba načítání se mi nezdála nijak nadprůměrně dlouhá.
mik
Profil
dobrej nápad, dobrej začátek.
zoptimalizovat na velikost a rychlost a bude to dobrý.

víc bych zvýraznil místa na mapě, kde je fotka(panorama)

do panoramat bych dal odkazy na jiné vyhlídky případně informace o důležitých místech,
městech atd., ideální by bylo kdyby se vrstva s popiskem krajiny dala vypnout.
simka00
Profil
super nápad, ještě bych přidal fotky hospod, více panoramatických snímků.. jinak pěkné
kopyceel
Profil *
Tyyy jowa, to je dobrý!!! Jen pár poznatků:
Když dám video, proč se nezačne přehrávat hned, nebo proč tam není lepší přehrávací panel? Než jsem se zorientoval, že se to spouští na té lipě, chvíli mi to trvalo. Myslím, že kdyby přímo po lupou vyjel nějaký panel na přehrávání, bylo by to zřejmější ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0