Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Boloomka
Anonymní
Profil *
www.boloomka.wz.cz
Stránky o mých "Studiích". Hmno, jsou docela ubohé, ale je to můj první projekt ve flashi a na úpravě obřích tlačítek se pracuje. **** to HTML, and Windows.


linuxxxxx 4ever
Hudy
Profil
Anonymní

Co to jako je ? Vůbec jsem nepochopil smysl té stránky a o provedení vůbec nemluvím. Svůj čas a energii jsi měl raději směřovat jinam.
Polopes
Profil *
Hmno, trosku upgrade, za ty barvy se zatim moc moc stydím. Navíc berte ohled, že mi stránka trvala půl hodiny i s házením na web. Tedka jsem v devítce, takže mám moc práce s učením.
klokyn
Profil
No mne sa to nechce ani načítať... Ale dám ti jednu radu do života: Ak máš málo času, nepúšťaj sa do tvorenia webu, lebo keď ťa to chytí, nebudeš mať ten čas vôbec ;-)

A viem si to predstaviť v deviatke - málo kto zvláda učenie aj webdesign. Ja som napríklad "musel" stíhal učenie, prípravu na birmovku, tanečný polopovinný krúžok, hru na gitare a dokonca aj webdesign - ale čo sa tu ja chvastám :)))
Polopes
Profil *
Hmno, na kytaru hraju taky, pak jsm ještě začal s Linuxem a PC hry mě taky baví... S tím načítáním je to už spraveny, ale ještě jsem nevymyslel nový barvy.
yenna
Profil
já si myslím, že to tak strašné není, na deváťáka v pohodě ;)...
...nebo jsem já jediná začala pracovat ve flashi AŽ v 19-ti...
ale že ti to trvalo jen půl hodiny tak to kecáš.. ;P
Polopes
Profil *
Nekecám. Až na to čekání od webzdarma. Hmno, možná to bylo 40 min., ale víc ne...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0