Autor Zpráva
Kondik
Profil *
Zdravím,
máme ve škole projekt pro jedno muzeum v Bruselu, zadání zní asi takto:

Níže je hodně textu, třeba se jen podívejte a řekněte dojmy: ODKAZ NA TU WEBAPP

1) použitelné na mobilech/tabletech
2) logika postupně:
- přijde vyplní jména
- vybere trasu tu proleze
- navštíví postupně objekty (ty si může přečíst/poslechnout, ale hlavně vyfotit)
- vyplní kvíz
- vybere nejoblíbenější objekt
- zobrazí se mu nějaké výsledky
- možnost sdílet ty fotky toho objektu co vyfotil na fb
- možnost začít znova

Na co se dívate:
- krom úvodní zlaté barvy na placeholder barvy (pro každou trasu budou jiné)
- placeholder trasy, objekty a jejich texty (i přehrávač krom trasy 1 => objektu 2,3)
- na pc uvidíte nedokonalou query pro tablety (úplně dole v css kódu je jedina query co to má)(zmenšete okno na mobilní verzi - i když jsou skoro stejné)
- data se ukládají do localstorage (pokud chcete se nějak vrátit kde to je proti té "logice", dojděte na konec nebo promažte ten storage)

S čím mám problém a hodila by se mi nějaká rada:
- použítí manifestu, funguje tak nějak všelijak, někdy se mi zdá, že jde, data vidím v app storage, ale pak se to nenačte nebo nejde upload
- sdílení fotek na fb (teď sdílím jen status s minimini fotkou)
- jak na správně query (stačí mi dva stavy mobil a tablet, jen musím někde dát asi zoom)
- předpokládám, ten upload/foťák u objektu nepujde na všech zařízeních

*
*
WEB: (VYBERTE TRASU 1 - TAM JE TOHO NEJVÍC)
ODKAZ NA TU WEBAPP
*
*

Co na to tak celkově říkáte? Na grafiku? Dá se to používat? Nerozbíjí se to někde (logicky, prvky)? Zatím jsem to mohl testnout jen na pc, xperii active a hodně zběžně na nějaké Nokii.
Marschmallow
Profil
Moc jsem nepochopil jak se tam aplikace ovládá :(
Ivy
Profil
Nedá se to používat, nevím jak. Něco náhodně rozkliknu, když se chci vrátit na hlavní stránku, napíše mi to hlášku "MOOOOOOOOORE: RELM ELFEFSL EFEP ESF ES ES ESFEJS IJESOFJ SEI FESJF SEJEFRELM ELFEFSL EFEP ESF ES ES ESFEJS IJESOFJ SEI FESJF SEJEFRELM ELFEFSL EFEP ESF ES ES ESFEJS IJESOFJ SEI FESJF SEJEFRELM ELFEFSL EFEP ESF ES ES ESFEJS IJESOFJ SEI FESJF SEJEF LORELM ELFEFSL EFEP ESF ES ES ESFEJS IJESOFJ SEI FESJF SEJEF JIESFJIE USEHFUE HEUFH SUHESU FHEUS HEF"
A to nedokážu přeložit, takže končím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0