Autor Zpráva
Pavel Hejný
Profil *
Ahoj,
www.towns.cz - jedná se o webovou hru, na které právě dělám, hlavně by mě zajímal Váš názor na herní grafiku, vzhled a přehlednost úvodní stránky, herní systém zatím není tolik důležitý, ten se ještě vyvýjí , ale za jeho hodnocení budu taky rád ;)
Díky moc...
jenikkozak
Profil
- V IE mám celou stránku překrytou obrázkem, takže nemohu nic udělat.
- Líbí se mi možnost vyzkoušet si hru bez registrace.
- Ale chtělo by to, aby mě hra oslovila během prvních pár minut. Pochopil jsem, že hned na začátku musím dlouho čekat na kácení a těžení, tím mě není možné zaujmout.
- Velký problém vidím v pomalé odezvě, na server chodí spousta (z mého pohledu) naprosto zbytečných požadavků. Rád bych, aby se kontextová nabídka otevřela hned, ne po sekundě, nechci, aby se mi menu otevíralo dvě sekundy. Myslím si, že koncept je zvolen špatně, na server by neměl mířit požadavek každou sekundu, ale až tehdy, kdy hráč vyvine nějakou aktivitu.
- Možná v důsledku toho se pomalu načítají i obrázky grafiky, což kazí první dojem ze stránky. Pár sekund jsem se díval na to, jak se postupně budou načítat čtverečky, přestože mám rychlé připojení k internetu.
- U vlaječek by mi dávalo větší smysl, kdyby byla výrazná právě zvolená jazyková mutace. Zvlášť když jsou vlajky jen dvě, je to takové matoucí.
- Tlačítka Začít hrát i Přihlášení bych udělal obě s ručičkou. Při najetí na Přihlášení se mi jako ukazatel myši zobrazí šipka a není mi jasné, jestli mohu kliknout.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0