Autor Zpráva
hexcross
Profil *
Tak mi řekněte nákou kritiku ke http://psp.profitux.cz
díky
Menci
Profil
Toto je úvodní věta Tvého WEBu:
"OMLOUVÁM SE ALE WEB SE STÁLE DĚLÁ, zkuste to prosím třeba zítra děkuji [ hexcross ] "
Na kritiku Ti to stačí?
Dero
Profil
Nechápu, proč mi na svém webu nutíš moji IP. Já ji znám. Chceš snad jen ukázat, že umíš pracovat se superglobálními proměnnými v PHP?
hexcross
Profil *
IP mi nijak nevadi a neni důvod ho mazat. A změnil jsem ten blbej titulek což byla pravda.
Pepee
Profil
Ve firefoxu je to drobet rozházený.
hexcross
Profil *
Ve FF je jen levej a pravej div kratší no.... to vyladim!
Miloš
Profil
I když jsem upozorněn na výstavbu webu, stejně nepříjemně překvapí nefunkčnost některých odkazů v menu.
Přimlouval bych se za odstranění data a IP; proč se předvádět, když jsou to pro návštěvníka bezcenné informace? Kdosi myslím řekl či napsal, že umění psát spočívá v umění škrtat.
V galerii jsou náhledy (díky svým rozličným výškám) nepěkně rozsypané; něco s tím udělat… ale co?
Stránka je dlouhá jak Lovosice; nezkoumal jsem kód, ale to má pevnou výšku? Stačilo by přece padding-bottom, případně (pro normální prohlížeče) min-height (pro exploder myslím nějaký behavior či co, zatím jsem to nepotřeboval, takže jen mlhavě tuším).

Byť to tak z předchozího nevypadá, stránky na mě příjemně dýchly — barvy uklidňují oči, aniž by působily fádně; pěkné, opravdu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0