Autor Zpráva
palcat
Profil
Prosíme ohodnoťte webové stránky www.bookingtransfers.co.uk. Rádi bychom nabídli jednoduché objednání přepravy z letiště a na letiště v Praze.
Marschmallow
Profil
1. Při najetí na nabídky, které zčernají by nemusela rovnou skočit černá varianta, ale třeba se prolnout
2. Písmo u kategorií by mohlo být větší
3. U obchodních podmínek v češtině by u Libora Joha nemuselo být "Se sídlem" velké "s", nebo naopak
Vlastně se na tom kromě textu nedá skoro nic hodnotit
palcat
Profil
Marschmallow:

Děkujeme za reakci, ale nás zajímá hlavně funkčnost, jednoduchost objednání a ne grafika. Ta se nám osobně líbí.
Marschmallow
Profil
palcat:
Web se mi z pohledu jednoduchosti a přehlednosti líbí.
joe
Profil
Graficky to je celkem jednoduché, ale funkčně se mi to vůbec nelíbí. Při webu se řídím "nenuťte uživatele přemýšlet" a na tomto webu přemýšlet musím, od první chvíle, kdy se na něj dostanu.

- na úvodní stránce jsou nějaké bloky a kromě ceny se na první pohled neliší skoro ničím, max. počet lidí není zrovna moc vidět a u "Max 20" nevím, proč má dominantní barvu zrovna auto pro 4.
- po výběru z úvodní strany, pokud v prvním select boxu vyberu Letiště Praha, proč ho v druhém select boxu mám na výběr, když taková kombinace stejně není možná? Zbytečný krok.
- nejsou vidět povinné položky
- pokud si vyberu max. počet lidí 20, proč do políčka můžu napsat zase víc? Neměl by tam spíš být výběr? Funguje to tak, že kdybych na této stránce vyplnil 4, použije se ta levnější volba?
- proč to není taky česky? Ale není to na české doméně, tak je to asi zbytečné, ale proč nutit lidi překládat?
- než se proklikám tim formulářem, měl bych zavolané taxi
Paulus.V
Profil
Web se mi z pohledu jednoduchosti a přehlednosti líbí, hlavně oceňuji funkčnost kalkulace cen do destinace kterou si vyberu. Dle mého hlediska není tento web určen pro objednání klasického taxi, pro českou klientelu, ale je zaměřen na zahraniční trh, což ukazuje jazyk a cizí doména.

Pár věcí by se k úpravám našlo, ale to je asi věcí názoru a ten má každý jiný.

Dle předchozích reakcí bych též zvýraznil v select boxech na úvodní straně počet osob "max ? osob", zablokoval bych také volbu stejné počáteční a koncové destinace u letiště (sice jen pro přehlednost - pochybuji, že ten kdo si bude závazně objednávat zvolí stejný cíl i konec), dále když se zvolí ve výběru počátek a konec - nádraží a nádraží či hotel a hotel jsou u kolonek pro vyplnění rozdílné popisky. V poslední řadě, pokud je web skutečně určen pro zahraniční klientelu, tak like na facebook je u PRG - Prague Transfers v českém jazyce a je to výtah z přepravní smlouvy což lidem moc říkat nebude a cizincům už vůbec ne.

Mé osobní shrnutí je, že web je přehledný pro lidi, kteří ví co hledají a chtějí mít pevně stanovenou cenu bez překvapení co ukáže taxametr v taxi. Oproti konkurenci, je objednání jednoduché a celkem rychlé.


A ještě malý dodatek, když se kouknu na zobrazování ve vyhledávači např. google. Upravil bych Title a description. Teď se ukazuje jen název stránky/firmy a v popisu jsou kontakty a kdo stránky dělal. Není to zrovna optimalizované na vyhledávání a přehlednost ve výsledcích.
martin1312
Profil
súhlasím s joe a naviac:
- na stránke http://www.bookingtransfers.co.uk/individual-order?location=1#form je nad mapou ČR cursor: pointer, čo evokuje odkaz. Pri kliknutí mi však iba stránka poskočí dole. Očakával som nejakú voľbu kraju, alebo niečo podobné, takto som ostal zaskočený.
- dosť nepríjemné je preblikovanie obrázkového pozadia pri :hover ako na úvodnej stránke, tak aj odkazy Next step, pritom riešenie je jednoduché, použiť jeden obrázok a pri :hover meniť pozíciu pozadia.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0