Autor Zpráva
palcat
Prosím o pomoc při zlepšování webu www.asistence-mata.cz Děkuji mockrát za pomoc

Moderátor Petr ZZZ: Skutečný cíl odkazu: osmata12.wix.com/osmata
Marschmallow
Nechci jen kritizovat, ale jinak to prostě nejde:
1. Proč máte přesměrování na Wix? Nemáte na placený hosting?
2. Logo by mohlo být klikací
3. Proč je kategorie Naše služby zeleně?
4. Reguji na 2. bod: Kde je tedy označení hlavní stránky?
5. Nedoporučuji míchat několik stylů pro písma (Comic Sans) a také hodně barev
6. Zbytečně velké písmo
7. Na tu modrou se už opravdu nedá dívat

Na kód jako takový se nemá cenu vůbec koukat. Web se mi celkové vůbec nelíbí.
Petr ZZZ
Palcate, smím se zeptat, proč celkem hezky znějící doménu takhle prazvláštně přesměrováváš? Přijde mi, že důvěru nebudí ani podivná cílová adresa, ani přesměrování samo o sobě.
jenikkozak
Web na mě svou barevností, střídáním písem a neuspořádáním působí silně amatérským dojmem. Vinou toho nabídka nepůsobí důvěryhodně. Při tvorbě webu zřejmě chyběla první fáze, kdy si má autor připravovaného projektu říci, čeho a jak chce dosáhnout.
Připadá mi to, jako kdyby si někdo řekl, že si kolem sebe bude pěstovat zeleň, a nasázel stromky kořeny vzhůru. Zeleň tam sice chvíli bude, dotyčný bude moci mít radost, bude to i působit originálně. Výsledek z toho ale nebude žádný, nebo aspoň nebude takový, jaký si dotyčný představoval.
lionel messi
1. Vôbec sa mi nepáčia farby, ani jeden z použitých odtieňov modrej na mňa nepôsobí dobre a tá tmavá naozaj veľmi ťahá oči.
2. Logo by sa hodilo dať klikacie ako píše [#2] Marschmallow, navyše mi príde akési "spadnuté" - je zalomené do 2 riadkov, slovo "Máta" je nižšie než text menu, pôsobí to chaoticky.
3. Zišlo by sa zmeniť neobľúbený Comic Sans za iný sans-serif font (Verdana, Arial, Tahoma, Trebuchet MS…).
4. Čo má znamenať logo Toplistu vpravo? Umiestnil by som ho nejako "logickejšie" alebo ešte lepšie - zmazal.
5. Airport transfers - preložil by som.
6. Kontaktný formulár vie iba "speakovať", chce to taktiež preložiť.
7. Zdá sa mi, že v sekcii "Ceník" používaš písmo Open Sans Bold, lenže diakritiku (Kč, cena našich služeb se skládá ze dvou častí) ti nahradí Arialom - to nevyzerá práve najkrajšie.
8. Obrázky na hl. stránke s výnimkou autosedačky mi prídu nejak divne useknuté.
9. Nepáči sa mi, že po kliknutí na sekciu v menu nasleduje animácia, priznám sa, že nie som veľký priaznivec JS dekoratívnych efektov.
10. Po načítaní stránky (favicon už nabehne a myslím si, že môžem prezerať stránku) musím čakať, kým sa zobrazí obsah.
11. Na dôveryhodnosti nepridajú ani hlášky Create a WIX site alebo patička s obdobným obsahom.

Neber to zle, ale celkový dojem stránky na mňa nepôsobí (podobne ako na kolegov) veľmi dôveryhodne. Keby som sa rozhodoval len na základe webu, asi by som vaše služby nevyužil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: