Autor Zpráva
Epvcr
Profil *
Zajímal by mě váš názor na stránku www.eroticke-privaty-v-cr.cz
Nejedná se přímo o inzertní web, ale katalog privátů, kde každý privát může mít jen 1 inzerát.
- Jak hodnotíte grafiku?
- Jak hodnotíte strukturu?
- Jeví se vám web přehledný a srozumitelný?
- Chybí vám na webu něco? Nebo naopak zdá se vám tam něco zbytečné?
- Popř. uvítám jakékoliv postřehy, připomínky, kritiku....
norník
Profil *
www.eroticke-privaty-v-cr.cz


A to koukám, že jste podražili ze 30 Kč na 40 Kč za poskytnutí jednoho čísla (telefonního).
Zbytečný mi přijde úplně celý web, jeho obchodní model je postavený na hlavu.
quatzael
Profil
Epvcr:
Tak tohle se mi teda vůbec nelíbí.. Je to zase něco, co se snaží získat peníze z něčeho co je jinde zadarmo. Chápal bych to, kdyby to mělo nějakou přidanou hodnotu. Ale tohle žádnou přidanou hodnotu nemá. Zdržovat se platbou, když ještě než to zaplatím, to dřív stačím vygooglovat zdarma, to opravdu nevím koho na tohle nachytáš.. Snad jen nějaký norníky začátečníky, ale je to opravdu slabý.. I ta doména je taková dost nepraktická.

Zkus udělat něco co má opravdu nějakou přidanou hodnotu. Nějaký lepší katalog než jsou ostatní, lepší třídění podle parametrů, který lidi opravdu zajímají. Tohle je fakt o ničem.


Epvcr:
Ale jestli se fakt najdou nějací zákazníci tak to sem přijď napsat. To mě opravdu zajímá jestli něco takovýho může vydělat nějaký peníze..
johnl
Profil
Já se pokusím držet té webdesignové stránky, ostatně problematice placení za tyto služby prd rozumím... :D

Ale dovolím si souhlasit tady s quatzael: ... „Chápal bych to, kdyby to mělo nějakou přidanou hodnotu.“ ...

Jinak tedy např. při rozkliknutí profilu nějaké děvy se mi nelíbí hned několik věcí.

1) Rámeček kolem fotky: Nechal bych ho spíše jen kolem fotky, ne přes celý div s padding: 5px např. a dal mu světlejší barvu.
2) Zavolej mi na číslo a zadej kód (obrázek) fialový text se hůř čte, zvážil bych vyšší kontrast mezi textem a pozadím.
3) To samé jako je u bodu 2 je i u jednotlivých položek Region, Kategorie ...
4) A to samé jako bod 2 je u zaškrtnutých čtverečků.
5) V boxu napsat vzkaz a komentář bych zvolil trochu jiné pozadí než je pozadí stránky aby se odlišili trochu více než jen rámečkem.
6) Spodní box: "Komentář k dívce" odsadit od patičky (margin-bottom).
7) Odesílacím tlačítkům bych přidal :hover efekt.

A dále pak:
8) To samé co v bodu 5 bych udělal i u menu
9) To co jsem psal o kontrastu písma a pozadí platí v podstatě pro celý web - na hodně místech se vyskytuje ten tmavě fialový text.
10) A to samé platí na celém webu pro ty boxy, dát jim trochu jiné pozadí a odlišit je tak od pozadí.

Tak to jsou takové základní věci z mého pohledu, do větší hloubky jsem web nezkoumal. :)
quatzael
Profil
Epvcr:
Ještě bych doplnil něco, co mě štve u více webů..
Když si chci prohlídnout fotky, tak místo, abych si v klidu mohl prolistovat celou galerii, tím, že např. budu mačkat šipku doprava, tak musím najíždět myší na kraj fotky, kde se mi ani nezmění kurzor, abych si byl jistej, že už můžu klikat. Navíc pokaždé jinej formát fotky způsobí, že místo toho abych se soustředil na fotky, tak musím sledovat kam mám kliknout, abych se dostal na další obrázek..

Webů podobných jako máš Ty je poměrně hodně a Ty místo toho, aby jsi vytvořil něco přehlednějšího, na co bude mít cenu chodit, tak uděláš další tuctovej web a ještě to takhle legračně zpoplatníš..
Epvcr
Profil *
quatzael:
Díky za názor.
K tomu obchodnímu modelu: Ano, může to vydělávat peníze. Obchodní model je postaven na tom, že inzertní noviny si člověk musí také koupit. Např. Profit taktéž zpoplatňuje získání kontaktu na inzerenta. Ne sice takovou částkou, ale běžný inzerát je něco jiného, než erotický inzerát. Dále v dnešní době se dost často píše, že např. zprávy na internetu mají být zpoplatněny. Myslím si, že obdobný model začnou používat i ostatní weby s podobnou tématikou, protože zjistí, že to reálné je a že si uživatel rád zaplatí. MOžná se pletu a celé to přestane fungovat. Zatím to ale funguje a řekl bych, že celkem dobře.

K té druhé části kolem "Přidané hodnoty". Jakou přidanou hodnotu by sis představoval? Jak to dívka dělá se zákazníkem online, aby si ostatní představili, co čekat? :) Trochu vtipkuju, ale vymyslet v dnešní době NĚCO
margin
Profil *
Epvcr:
Jak to dívka dělá se zákazníkem online, aby si ostatní představili, co čekat?
Velká sestra, nic nového, dokonce tam bylo obří akvárium s nahými plavajícími ženami.
Amunak
Profil
Myslím si, že obdobný model začnou používat i ostatní weby s podobnou tématikou, protože zjistí, že to reálné je a že si uživatel rád zaplatí. MOžná se pletu a celé to přestane fungovat. Zatím to ale funguje a řekl bych, že celkem dobře.
A kde to takhle funguje? O žádném takovém zpravodajském webu nevím. Pokud to neudělají všechny weby (a naráz), což nehrozí, lidi prostě půjdou tam, kde je to zdarma. A i kdyby to udělali naráz, uvolnilo by se místo na trhu, které by rychle zase zaplnil někdo, kdo si myslí, že placení formou reklamy je dostačující a výhodné. Třeba by to ani nemělo takovou kvalitu jakou mají dnešní média, ale ono by se to časem zase nějak srovnalo. Tedy: jsem přesvědčený, že se mýlíš. Internet nefunguje jako papírové noviny.
quatzael
Profil
Epvcr:
Obchodní model je postaven na tom, že inzertní noviny si člověk musí také koupit.
To je ale úplně jiný obchodní model. A navíc "inzertní noviny" na internetu jsou snad všechny zdarma. (Placené neznám, protože je ani nepoužívám)

Dále v dnešní době se dost často píše, že např. zprávy na internetu mají být zpoplatněny. Myslím si, že obdobný model začnou používat i ostatní weby s podobnou tématikou, protože zjistí, že to reálné je a že si uživatel rád zaplatí.
Rád zaplatí? Kdo rád platí za něco, co může mít zadarmo rychleji? Ani ta profláklá TV Nova není scopna udělat z toho jejich slavnýho voyo kanálu ziskovější věc, než kdyby to zpřístupnila zdarma a měla příjmy z reklamy..

Zatím to ale funguje a řekl bych, že celkem dobře.
Opravdu to funguje? Kolik máš denně takhle prodaných čísel? Pochlub se.. Já si nedokážu představit nikoho kdo za to zaplatí, když snad každý ví, že to číslo najde zadarmo na konkurenčních stránkách, které jsou nesčetněkrát známější a navštěvovanější..

Jakou přidanou hodnotu by sis představoval?
V Tvým případě by asi ta pravá přidaná hodnota byla to, že si u Tebe můžu koupit kontakt, který zadarmo nebo za nižší cenu nikde jinde na netu sehnat nemůžu. Máš tam snad holky nebo priváty, které inzerují výhradně pouze u Tebe?

Jinak obecně přidanou hodnotu vidím v tom, že jednoduše na daném webu najdu více (informací) než na jiných.. To se týká například fotek. Kdyby jsi tam měl u káždýho privátu nebo slečny, fotky které jinde v inzerci nelze najít a ty fotky by opravdu zvýšily zákazníkovi představivost koho nebo co si kupuje, tak by ten Tvůj web byl aspoň navštěvovaný stálými uživateli, protože by tam jednoduše chodili za tou přidanou hodnotou.

A co si myslíš, že se za těma fotkama skrývá? Realita je ve většině případů daleko horší než na fotkách, takže hodně uživatelů udělá několikrát otočku, něž se spokojí s danou slečnou. A co asi bude dělat po každý tý otočce, půjde na Tvůj web a koupí si zase další kontakt? Nebo si najede na profláklej portál, kde jsou mají ty samý slečný plus nespočet dalších kontakty zdarma.

Plus to taky není jenom o otočce, když si chce klient užít páteční večer, koupí si u Tebe kontakt na slečnu, zavolá a zjistí, že slečna není právě dostupná, tak co?

Prostě to jsou naprosto vyhozený peníze.. Jestli to opravdu od Tebe někdo kupuje tak opravdu zírám.

Trochu vtipkuju, ale vymyslet v dnešní době NĚCO
No tak právě nevtipkuj, a zkus vymyslet NĚCO.. Tuctových, "zkopírovaných", nic nepřinášejících a zbytečných webů je plnej internet.. Investuj svůj čas radši do něčeho smysluplnějšího.. V odvětví erotických služeb se toho dá vymyslet hodně.
Epvcr
Profil *
quatzael:
A proč si myslíš, že tak, jak smýšlíš ty, smýšlejí i sotatní? Proč lidi chodí do kamenných prodejen (kde jim prodavač řekne o produktu jen to, co je napsané u cenovky) a nenakupují všichni na eshopech? Proč vznikají nové a nové eshopy, když už ve stejných oborech jsou desítky možná stovky podobných eshopů? Novej eshop dokáže vymyslet něco, co nikdo nemá?
Dělám eshop, kde jsme o 60% dražší než ostatní a prodáváme. Přitom nic zázračného za přidané hodnoty taky nenabízíme. Ano, nikdy z nás nebude Alza se 7 miliardami, ale to anoi nechceme.

Prostě každej se snaží urvat si trochu pro sebe. Někomu stačí 3000 měsíčně jako přivýdělek, někdo je rád za 20 000 měsíčně a někdo má ambice vydělávat miliony. Zlatá střední cesta. Za 6 hodin práce měsíčně.... neber to! Konverzní poměr mám 3% a tím se hnedtak nějaký eshop chlubit nemůže. Jsem skromný a takovéto výsledky považuju za úspěch.

Ty v něčem podnikáš? Ukaž ten svůj vyjímečný prijekt?
Chápu, erotické inzerce je dost. Spousta uživatelů jde tam, kde je to zdarma. Ale najde se spousta "neznalých", kteří jednoduše zaplatí a funguje to už skoro 3 roky.
A že jde v erotice vymyslet hodně? To by mě zajímalo co tu ještě není a co by nebylo označené za "zkopírované". A kdyby mě něco tak vyjímečného napadlo (nebo tebe), tak tady asi nediskutujeme :)

Každopádně díky za názory. Každá kritika a názor může posunout věc dopředu.
quatzael
Profil
Epvcr:
Ano, nikdy z nás nebude Alza se 7 miliardami, ale to anoi nechceme.
Tenhle přístup nechápu.. Alza má ty miliardy právě proto, že nabízí přidanou hodnotu.. Ty miliardy nechceš, proto teda ani nehodláš přidanou hodnotu nabízet..?!

Ty v něčem podnikáš? Ukaž ten svůj vyjímečný prijekt?
Svůj projekt Ti ukazovat nebudu, protože ještě není hotovej.. Každopádně vytvářím něco, v čem bych si sám jako zákazník rád objednával. Takže maximálně transparentní porovnání nabídek, žádný táhání mailů a tel. čísel předem z uživatelů, aby si mohli zobrazit nabídku, i přes to, že si nebudou chtít nic objednat.. Mimochodem tak to dělá konkurence a pak donekonečna otravujou telefonama a mailama a ještě ke všemu přeprodávají tyhle data do jiných call center.. Jako klienta by mě například štvaly taky takový ty oblíbený metody jako např. bait and switch..
Prostě dělám něco, aby byl klient se službami spokojený a nemusel si rvát vlasy, že si koupil něco co nepotřeboval nebo to jinde bylo zadarmo a on o tom nevěděl..

Konverzní poměr mám 3% a tím se hnedtak nějaký eshop chlubit nemůže.
A to mluvíš o čem? O tom Tvým eshopu nebo o tomhle erotickým katalogu? Jakou máš teda návštěvnost?
Je pravda, že na erotický stránky chodí hodně lidí, takže z toho množství se asi může najít nějaký procento, který za něco takovýho zaplatí, ale velkej business to asi nebude..
Jak tam zařazuješ ty priváty? Kopčíš inzerci na netu? Nebo tam ty holky samy inzerují? Nebo je to přes nějaký systém typu vloz.cz?
Epvcr
Profil *
quatzael:
Miliardy bych samozřejmě chtěl. Ale vsadím milion (ikdyž žádný nemám), že i ty těch miliard nedosáhneš i s tou přidanou hodnotou. Pak se pochlub, co jsi vytvořil. Rád se na ten zázrak kouknu.

Konverzní poměr mám u toho erotického webu. Návštěvnost v průměru 1500 denně. Jen opakuju, že nad tím trávím 6h měsíčně. Víc času na to nemám. Proto to považuju za úspěch. Jinak inzeráty nekopíruju. Dívky si je vkládají sami.
quatzael
Profil
Epvcr:
No tak jsem to spočítal a vyšlo mi, že ten tvůj web vydělává plus/mínus 35K měsíčně, pokud vyplácíš teda i ty uvedené výhry. Nevím kolik platíš provizi za zprostředkování prémiové SMS a jaké procento lidí dá přednost SMS před převodem na účet, ale řekněme, že teda z toho můžeš mít kolem 25K měsíčně. No kdybys měl teda další takhle efektivní projekty a pracoval na nich jen v pracovních dnech 6 hodin denně, tak za měsíc půl mega máš.. A bez velký dřiny..:o) Tak kde je teda problém, z toho se přece dá našetřit nějakej meloun..
joe
Profil
Stránka plná profilů s podvodnýma fotkama, za to snad ani nikho nemůže utrácet.

Checkboxy se zpravidla dávají vlevo a popisky k nim bývají klikatelné, design se mi moc nelíbí a není funkční, na mě je moc složitý na ovládání.
Petr ZZZ
Profil
Epvcre, na tvůj web se nepodívám a dovolím si připomenout Pravidla kategorie Názor na stránku » 3. Chcete-li hodnocení stránky přístupné jen po registraci, poskytněte testovací přihlašovací údaje, pod nimiž se lze na stránky přihlásit.

Nevím, zda vyžaduješ registraci, ale vyžaduješ souhlas se zasíláním infozpráv přes email a přes SMS a souhlas s obchodními podmínkami, které jsi mi neumožnil přečíst.
Epvcr
Profil *
quatzael:
No ono to nelze dávat do přímé úměry, že když na tom budu dělat 6h denně a ne 6h měsíčně, tak to vychází na statisícové zisky. Spíše bych hledal přímou úměru v návštěvnosti a zvyšování konverzního poměru. A to je pro mě ten kámen úrazu. Jak zvýšit konverzní poměr z 3% na třeba 5%, 6%? Jak dále zvyšovat návštěvnost? Napadá mě jen reklama, nicméně když jsem něco málo zkoušel, tak ta investice se nevyplatila. Takže spíše tápu v tomto. Co se týče těch tvých propočtů....je to o něco méně, než jsi zpočítal. Trochu jsem mezi řádky napovýdal i v minulém příspěvku, kolik komu stačí měsíčně. Bohužel po redesignu a změnách jsem se celkem zásadně propadl na Google. V poměru se Seznamem je to 90:10 ve prospěch Seznamu a bohužel nevím, co s tím.
quatzael
Profil
Epvcr:
No ono to nelze dávat do přímé úměry, že když na tom budu dělat 6h denně a ne 6h měsíčně, tak to vychází na statisícové zisky.
Já taky nemluvím o tom, že se máš věnovat týhle stránce, ale těm dalším (předpokládám lukrativnějším) aktivitám, kvůli kterým máš na tohle čas jen 6 hodin měsíčně.

joe:
Stránka plná profilů s podvodnýma fotkama, za to snad ani nikho nemůže utrácet.
No většinou to tak bývá, že tam ty holky dávají fake fotky případně fotky, ze kterých nelze vypozorovat tu smutnou realitu..
Za to autor stránek zas až tak nemůže, ale kdyby aspoň udělal inzertní server, kam by takovéto inzeráty s fake fotkama nešlo dávat, hned by to byla aspoň nějaká přidaná hodnota..

Epvcr:
To, že to vydělává nějaký peníze a lidi to "kupujou" ještě neříká nic o tom, že to má nějakou úroveň etiky. Je to podobný jako s těma "Šmejdama" v tom reality filmu. Důchodcům prodají hrnce za 60 tis, který se jinde dají pořídít do tisícovky za celej set, a taky je to jaksi z jejich pohledu v pořádku.
Dělej něco co by jsi sám rád kupoval, tohle je prostě jen ojeb (sorry za vulgární výraz), který by jsi si sám nikdy nekoupil..
I v erotice a pornu se dají poskytovat kvalitní služby, které odpovídají tomu co za to zákazník zaplatí, tak se snaž jít tím směrem..

Petr ZZZ:
Nechápu proč se furt mažou vlákna, i když někdo napíše trochu off-topic, není vůbec důvod to hned dávat pryč. Navíc je to vlákno tady autora stránek, tak je to jeho problém, že svede diskuzi trochu mimo téma (i když jsem nepochopil moc co bylo mimo téma..).
A je lepší když to tady bude celý ta kritika a aspoň lidi, kteří narazí na jeho stránky a třeba si je náhodou i vygooglí, tak se aspoň dočtou o co jde než zbytečně něco nakoupí..
Moderátor Chamurappi: Nikde nepadlo ani slovo o tom, že by se tu mazalo kvůli odklonění od tématu. Petr ZZZ považuje za zásadní problém, že stránka vyžaduje při navštívení souhlas se zasíláním spamu, proto vlákno přesunul k ledu, odkud ho po půl hodině jiný moderátor vrátil zpátky.
margin
Profil *
quatzael:
Je to podobný jako s těma "Šmejdama"
Ale šmejdi vyvíjí psychický a někdy (často?) i fyzický nátlak, což není případ hodnoceného webu.
quatzael
Profil
margin:
Ale šmejdi vyvíjí psychický a někdy (často?) i fyzický nátlak, což není případ hodnoceného webu.
To bych řekl, že je teď až v poslední době, kdy už tam ti důchodci jedou se jen najíst a pobavit. Podle mě v devadesátých letech ten nátlak nebyl asi nutný, protože to pro ně bylo nový a tak se z těch předváděček posadili na zadek..

Proto taky nechápu jak ty návštěvníky dokáže Epvcr přimět, aby za něco takovýho vyhodili peníze. To přece může udělat jen pomalejší nebo naprosto neznalý člověk .. Že by se v tomto případě taky jednalo o důchodce?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0