Autor Zpráva
VN TEAM
Profil
Dobrý deň,

Sme team ľudí, ktorí nie sú profíci v programovaní, ale učíme sa postupne. Však každý sa raz učil.
Na browser hre už pracujeme 10 mesiacov a bližíme sa konečne k dokončeniu, odhadujem tak za 2 mesiace.
Chcel by som vedeť Váš názor na našu hlavnú stránku, ktorá ešte nie je na 100% hotová, ale základná schéma tam je.

Ďakujem za Vaše pripomienky.

Odkaz na hru (hra je zatial na free hostingu od endory)

VN TEAM.
johnl
Profil
VN TEAM:
hra je zatial na free hostingu od endory
Tím pádem ignoruji tu nevkusnou reklamu nahoře, ale každopádně? Chcete zhodnotit hlavní stránku? Protože já ať klikám jak klikám na cokoliv, nic se neděje. Teda... Když kliknu na hlavní logo "Vojna národov", načte se mi celá stránka znovu (nebo se má něco dít ještě? Nějaká chyba?). Odkaz na nějaký demo účet jste taky nepřidal... Jinak hlavní stránka tedy vypadá dobře, nelíbí se mi jen text ve sloupci aktuality, ten bych více tématicky zapracoval, ale jinak nemám co bych hodnotil. :o)

ah, teď jsem si všiml, že chcete hodnotit jen hlavní stránku, já přečetl text jen po 10 měsíců a tak jsem už čekal i něco víc. Každopádně stejně jak text aktualit tak bych i zpracoval text na druhé straně lépe tématicky, třeba nějaký pěkný speciální font. :) Jinak souhlasím i se s Stalker ohledně problikávání pozadí.
Stalker
Profil
[#1] VN TEAM
Mě se to celkem líbí. Vypadá to dobově a po vzhledové stránce se to k danému žánru hodí.

Co mě však štve je ta reklama vlevo v rohu a také to, že při prvním načtení stránky mi u najetí na libovolný odkaz (ať už v menu nebo u registrace) problikne celé pozadí a na chviličku zmizí. Také bych změnil fonty prostého textu na nějakej, co tam více padne.

edit: jak píše johnl, za reklamu může endora, což bude chtít na ostré verzi změnit.
hey_hou
Profil *
Na mobile je to nejaké rozpadnuté
juriad
Profil
1) Při menší velikosti okna je obsah stránky posunutý vůči grafice.
2) Obrázky v menu problikou při prvním najetí na ně.
3) Tlačítko registrovat je přiliš nalepené na text.
4) Styl toho obyčejného textu se ke stránce nehodí.
5) Pokud zakážu obrázky, je stránka absolutně nepoužitelná.
VN TEAM
Profil
Ďakujem za pripomienky.

reakcia na johnl:

Ja tu hru robím na locale, takže keď som to presunul, tak sa tam objavila tá neštastná reklama. Menu ešte nikam neodkazuje, lebo nemáme hotovú grafiku v hre a chcem aby screen menu nadviazoval graficky s hrou. Font som dal prvý aký bol, samozrejme zmení sa. Ja som chcel len vedeť Váš názor na ten základ.

reakcia na Stalker: áno menu musím prerobiť.

reakcia na johnl: mobil som ešte neriešil, tak ďaleko ešte nie sme.
Anonymní
Profil *
Teda musím říct, že na první pohled mě úvodní stránka fakt vzhledově potěšila - čekal jsem bůh ví co a spíše nějaký amatérský výtvor. Ale stránka vypadá relativně profesionálně. Co se mi nelíbí je font písma v aktualitách a v login boxu. Písmo se tam totálně nehodí. Při větším zoomu si stránka dělá co chce.

A teď k té nepříjemnější věci, ikdyž je stránka sebehezčí bohužel není moc praktická. S vypnutými obrázky je nepoužitelná. Ke všemu se hrozně dlouho načítá - což je na PC jedno, ale představa, že bych se na to koukal přes svůj "chytrý" telefon, který nezná něco jako cache ke všemu ještě přes mobilní internet s minimálním FUPem tak je to fakt radost..

Každopádně až bude plná verze hry, dej vědět, rád bych si jí vyzkoušel, docela mě zaujal ten design a pokud hra bude celkově takhle dobře zpracovaná tak by to nemusel být takový propadák.

Celkový dojem: Když přehlídnu nějaké menší chyby na kráse(písmo) a přivřu oči i nad tím, že stránka je totálně nepraktická tak musím říct, že takhle profesionální "amatérskou" hru jsem dlouhou dobu neviděl - a to musím říct, že jsem jich viděl fakt hodně.. Bohužel se obávám, že nemůže světu nic nového nabídnout a bude to jen z dalších kopií nějakých slavnějších her (které už teď jsou mimo kurz) takže to bude další relativně dobrá hra ve výsledku úplně na nic. Ale nad tímto můžu jen a jen spekulovat..
VN TEAM
Profil
reagujem na Anonymní:

Ďakujem v mene celého teamu :)
Samozrejme hlavnú stránku prerobíme, tak aby vyhovovala všetkým kritériam.
Kopija žiadnej hry to nebude. Budú použité niektoré veci z iných hier, ale na iný lepší systém + máme pridané vlastné vecí, ktoré dúfam upútajú hráčov :) Náš cieľ je v prvom rade sa venovať komunite a nie im podrážať nohy, ako to je vo zvyku u ostatných hier.

Hra by mohla byť do 2 mesiacov, ale ja ju nepustím až keď nebude tip top, že sa za ňu nebudem hanbiť :)
Anonymní
Profil *
VN TEAM:
Ďakujem v mene celého teamu :)
Nemáte zač, pokud vidím pěknou věc tak jí ocením. A musím říct že v tomto případě je design fakt super (jak jsem psal pokud přehlídnu totální nepraktičnost, ale to se časem podá)

ale na iný lepší systém + máme pridané vlastné vecí, ktoré dúfam upútajú hráčov
Já jsem vůči těmto věcem skeptický. Není problém, že by nebyly dobré online browserovky. Za rok jich vzniká relativně dost. Problém je v tom, že to lidi prostě už tak nebaví. Před pár lety co tyto browserovky spatřily světlo světů po prvé byla úplně jiná doba. Neexistovali hry typu LoLko, DOTA a podobné kraviny a v tu dobu to bylo něco revolučního(už jenom prostě z důvodu, že někteří lidé neměli pořádně co hrát a tohle bylo zdarma, tehdá se PC hry ještě nestahovali ve velkém, ale spíše vypalovali - což bylo trošku komplikovanější).

nie im podrážať nohy, ako to je vo zvyku u ostatných hier.
Tak to není. Pokud jsi byl někdy v nějakém týmu nějaké známější klikačky tak musíš vědět, že vyloženě ty nohy nikomu nepodrážej. Dost často s nimi lidi jednají jako s prominutím hov*da a pak se div, že se chovaj jak se chovaj. Já byl do těhle browserovek dost zapálený, jednal jsem s lidmi slušně a nikdy mě nepřišlo že by mě podrážel nohy. Hlavní problém těchto her je i to, že prostě ze začátku ty hry vznikaly za účelem experimentu a pobavení ostatních. Teď z toho autoři logicky vidí peníze a nůžky se mezi platičemi a neplatičemi rozevírají a rozevírají. Dřív měl hráč na výběr - chceš si koupit nějaký bonus za peníze ano můžeš, ale hru to téměř neovlivní. Teď platí: Chceš hrát, tak plať, jinak skončíš jako naprostá lama. A hlavně u nějakých her mě už pomalu příjde že to někteří neberou jaku hru, ale prostě jako reálný život, různé pokrytí účtu 24/7 už postrádá veškerý smysl hry, protože už to není nic jiného než otročina..

ale ja ju nepustím až keď nebude tip top
Nikdy nebude aplikace 100% a nejvíce chyb poznáš až v ostrém provozu, ale od toho je přece beta testing :)

Tak to je tak všechno ode mne.
Přeji ti a celému týmu hodně štěstí, pokud hra bude úspěšná, pokuste se omezit komerci na minimum..
VN TEAM
Profil
Anonymní

Já jsem vůči těmto věcem skeptický. Není problém, že by nebyly dobré online browserovky. Za rok jich vzniká relativně dost. Problém je v tom, že to lidi prostě už tak nebaví. Před pár lety co tyto browserovky spatřily světlo světů po prvé byla úplně jiná doba. Neexistovali hry typu LoLko, DOTA a podobné kraviny a v tu dobu to bylo něco revolučního(už jenom prostě z důvodu, že někteří lidé neměli pořádně co hrát a tohle bylo zdarma, tehdá se PC hry ještě nestahovali ve velkém, ale spíše vypalovali - což bylo trošku komplikovanější).

Chápem čo myslíš. Teraz je zase ťah na nás, aby sme zase urobili niečo čo ľudí zase naštartuje k hraniu browser hier.

Tak to není. Pokud jsi byl někdy v nějakém týmu nějaké známější klikačky tak musíš vědět, že vyloženě ty nohy nikomu nepodrážej.

Nemyslel som ľudí v teamoch v jazykových verziách, ale tých, ktorí točia peniaze. Bol som v teame SK divokých kmeňom a viem, ako sa správajú hráči. Všetko hádžu na ľudí, ktorí vlastne im chcú dobre.

Tak to je tak všechno ode mne.
Přeji ti a celému týmu hodně štěstí, pokud hra bude úspěšná, pokuste se omezit komerci na minimum..


Ešte raz ďakujeme, tvoje slová nás nakopli ešte k lepším výkonom.
K peniazom: Hrával som dlhú dobu browser hry a viem ako to tam chodí, všetko stojí peniaze. My to postavíme na umení hráča hrať hru, nie koľko zaplatí penazí. Bude iba klasický prémiový účet, ktorý sprehladní hru. Toť vše. :)

Máme aj FB STRÁNKU, tam bude všetko ohľadne hry.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0