Autor Zpráva
nov.ondra
Profil
Zdravím,
rád bych znal názor na můj web:

www.zahrady-novy.cz/

Budu vděčný všem, kteří si najdou čas a mnou vytvořený web projdou a zhodnotí.

Díky moc,

Ondra
Marschmallow
Profil
nov.ondra:

1. Logo mi přijde nějaké rozmazané (zřejmě malá velikost)
2. V menu se mi nelíbí, že některé (hlavní) položky jsou tučně
3. V kategorii O mně máte pod větou "Přemýšlel jsem..." nějaký obrázek, který neexistuje
4. Mohl by být přidán i nadpis Kategorie, do toho šedého boxíku
5. Byla by dobrá nahoře nad velkým obrázkem dobrečková navigace

Web je vzhledově pěkně sladěný :)
Mistr
Profil
nov.ondra:
(1) Na webu se nemají objevovat prvky, které nápadně připomínají hypertextové odkazy, pokud těmi hypertextovými odkazy nejsou. Typický hypertextový odkaz je text s podtržením. Tímto způsobem je na úvodní stránce napsán text Akční nabídka ! a on přitom žádným hypertextovým odkazem není. Změň to, prosím. Vždyť zvýrazňovat se dá i jiným způsobem, než je podtržení.
(2) Před vykřičníkem nemá být mezera. Proto je spojení Akční nabídka ! chybné.
(3) Dávám k úvaze, zda neudělat klikací odkaz na první stránku i z obrázku v záhlaví:

(4) Obrázky v Referencích se strašně dlouho natahují. A proč? Protože mají poměrně velký objem. Nač si musím stahovat například tento obrázek

mající datový objem přes 2 MB? To je zbytečně moc. Zmenši je.
(5) U Kontaktního formuláře píšeš Zvýrazněné položky jsou povinné. Tedy povinné na vyplnění. Ale já ve formuláři vidím všechny položky stejně. Nic zvýrazněného...
(6) Zlobí Ti drobečková navigace. U stránky Řez dřevin by měla být Úvodní stránka » Údržba zahrad » Řez dřevin, ale krok Údržba zahrad zde chybí. Naproti tomu u Referencí je uvedeno Úvodní stránka » Fotogalerie » Reference. Zde zase Fotogalerie přebývá.
(7) Co u Referencí uvést, kde jsou jednotlivé fotografie pořizovány, ať se na výsledek mohu zajet podívat osobně.
(8) Chybí uvedeno, na jakém území pracujete. Děláte zahrady v Ostravě? V Mořkově? V Praze? V Českých Budějovicích?
(9) Postrádám ceník.
(10) Proč je ve stránce O mně nadpis s vykřičníkem na konci?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0