Autor Zpráva
Miloš N.
Profil *
Ahoj všem, trochu jsme vylepšili web. www.ihro.cz/ Chtěl bych se zeptat, co se podle vás dá ještě zlepšit? Máte zkušenosti s kamiónovou přepravou, pokud ano, co zajímá podle vás návštěvníky webu o kamiónové přepravě? Díky za info! A přeji pěkný den.

Moderátor jenikkozak: V titulku „Prosím o připomínky k webu. Chytré hlavy sem:)“ chyběl název či adresa webu.
jenikkozak
Profil
1) Moc se mi nelíbí uspořádání menu, kde většina položek je méně důležité povídání, zatímco veškerá nabídka společnosti je napěchovaná do jediné položky.
2) Samotné nabídky jsou plné prázdných frází a rozmáchlých gest. Potřebuju vědět, zda jste schopni materiál převézt z A do B a kolik to bude stát. Je mi jedno, co je druhým jménem společnosti, chci vědět, jak mám materiál před přepravou upravit a jestli mi ho naloží. Pokud budu hledat přepravu, nejspíš tuto nezvolím. Líbí se mi, že když ceny nejsou na webu zveřejněné, mohu získat cenovou kalkulaci ZDARMA. To je super. Vtipnější by ale bylo, kdybych musel zaplatit za to, že se zeptám, kolik zaplatím, když se zeptám na ceník.
3) Dáváte na web 3 reklamní odkazy. To je o dva víc, než bych považoval za snesitelné. Těch reklamních odkazů na na webu narvaných 19! I kdybyste ty weby tvořili zdarma, jsou drahé, protože odkazují na konkurenci.
Na webech, které tvoříte, výslovně děláte reklamu na své SEO. To ale na Vašich webech, které jsem prohlížel, zase tak moc oslňující není je šílené. Devatenáct reklamních odkazů. To nemůže být normální.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0