Autor Zpráva
fanky
Profil
http://charon.hkfree.org/~fanky/ Prosím, vyjádřete se... k mírným změnám designu, k funkčnosti PHP (možnost vkládání příspěvků pod jednotlivé tutoriály) a taky i ke kódu, snažil jsem se ho malinko upravit.. :-)) děkuji..
pashkokanhimbizila
Profil
nebyla tam takova modra hlavicka s obrazkem? ja tam ted nad menu nic nemam, to je asi blbe =( jo takhle, v kodu sou divy hlavicka a paticka prazdny. to neni dodelany nebo jak???
PS no tak srry, naskočej při obnovení - při přecházení mezi stránkama ne... divny.
RPG
Profil
patičce dej clear:both;
Jinak se mi to líbí.
fanky
Profil
RPG Čemu by to pomohlo?
YoSarin
Profil
mirna pripominka k menu - diky <a ... >&nbsp;</a> je uprostred kazdeho obrazku ta pevna mezera podtrzena - skoro to neni videt, ale je to tam... ;) Ty obrazky menu mas jako css background, co? by mozna bylo lepsi je vlozit jako normalni img misto te pevne mezery...
YoSarin
RPG
Profil
fanky
Pomůže to tomu, že bude patička vždy úplně dole, tzn. ne třeba uprostřed stránky.
Miloš
Profil
1) Subjektivně: sněží mi z toho na karbid. čím méně blikání, tím lépe; rozptyluje to.
2) Otázka: Nic proti anglicismům, ale což takhle třeba galerie, podpora, odkazy či ostatní? Ty daunloudy bych ještě skousnul, ale jinak? proč?
Lukáš Kadlec
Profil
YoSarin: ty obrázky bych určitě nevkládal jako img, tak se maj vkládat pouze obrázky patřící k obsahu...

Miloš: já už jsem ty anglismy taky vytýkal, ale bylo mi vysvětleno, že rád dělá hlavičku, patičku a menu anglicky... Tak proč ne? Každej má mít nějakej styl... ;-) mě osobně se to taky nelíbí...
Miloš
Profil
Jo a taky – zkusili jste se na stránku podívat bez obrázků? To je fakt chuťovka.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0