Autor Zpráva
teichmannondrej@atypgroup.cz
Profil *
Dobrý den,

prosím o jakkékoliv podněty na stránku www.zavesnefasady.cz
DJ Miky
Profil
1) Pokud se mi nenačte externí font z Google Webfonts, tak se menu dost špatně čte. Velká písmena, malé mezery mezi písmeny i mezi jednotlivými položkami. V rozbaleném podmenu pak nepoznám, kde končí jedna položka a začíná druhá, zvláště když se některé zalomí na další řádek.
2) Na spodku každé stránky je tmavě šedý text (jakási klíčová slova) na tmavě modrém pozadí, případně je doplněný o odkaz nalepený na levý okraj stránky. Na stránkách Kontakty a Dokumenty je zase logo s černým textem na tmavě modrém pozadí.
3) Některé obrázky z poutače (např. tento) jsou uloženy v PNG a zbytečně tak zabírají dost místa (přes 0,5 MB), na fotografie je mnohem vhodnější JPEG.
4) Banner TOPlistu asi moc lidí zajímat nebude.
5) V logu a patičce je „SEADON s.r.o.“, v kontaktech je „Seadon, s.r.o.“, to by bylo dobré sjednotit na oficiální název.
6) Sekce Report mi nepřipadá moc vhodná na firemní web.
7) Na některých obsahových stránkách jsou nepřeložené texty: „Posted on 07.01 14 by admin“, „[Show slideshow]“, „Bookmark the permalink.“.
8) Na stránce Větrání je patrně nechtěně formulář pro přidání komentářů.
jenikkozak
Profil
Chtělo by to ještě na webu zapracovat. Je bohužel hodně poznat, že je ušit horkou jehlou. Kvalita webu neodpovídá hodnotám, se kterými společnost pracuje.

1) Vyházejte věci, které lidi nezajímají - podivný výčet dárků na Vánoce, který se zobrazuje nad patičkou; odkaz na statistiky, který je sice malý, ale v příliš výrazném prvku.
2) Úvodní stránku nepojmenovávejte „Úvodní stránka“, pokud se ostatní stránky nejmenují „Ostatní stránky“.
3) Položky podmenu jsou namačkané na sebe, některé jsou zalomené na více řádků, a proto není poznat, kde která část začíná a kde končí.
4) Občas se mi vůbec nenačte obsah, na začátku se mi vůbec nenačetly kaskádové styly.
teichmannondrej@atypgroup.cz
Profil *
DJ Miky:
1) pokud se Vám jedná o menu, tak je tam písmo Batanga a je to změněno proto, že původní písmo nepodporovalo háčky a čárky, tak jsem hledal nějaké které to podporuje a jak to mezery rozšířit taky uvazuju nejsem tak sěhly ve WP přes editor :-(

2) co se tyka toho textu dole, tak to je automaticky vytvoreny text přes plugin Wordpress for SEO .... pokusim se to odstranit....
Logo dam jinačí obrázek ... tady mi šlo o to ze SEO Plugin mi hlasil ze v kazdem prispevku ma byt obrazek.

3) převod do JPEG udělam :-)

4) to ja vim, ale nejsem jisty pokud bych ho stahl, tak mi bude i nadale pocitat :-)

5) děkuji

6) tato sekce ma byt dělana pro to, aby se na strance neustale něco dělalo ... ze tam dam aspon nějaky tematicky vtip

7) Nevíte, kde se da v editoru smazat kdy byl prispevek editovan ci to bookmark a nebo show slideshow???

8) děkuji






jenikkozak:
2) jak je tedy lepší dat tu uvodni stranku?

3) to jsem psal jiz vyse ze tohle byl font, ktery uměl hacky, carky, ale nevim jak mam rozsirit v editoru mezery...
peta
Profil
Ve FF26
- zleva to je zarovnane kazde jinak, logo, menu, nadpis clanku, tect clanku
- osobne treba link na statistiky navstevnosti na web nedavam
- produkty, rozbaleni menu - to pismo se spatne cte
- kdyz se klikne v menu na Produkty, tak na te strance je pak 2x Produkty, produkty, nadpisy
- kdyz se klikne na Reference, tak tam jsou odrazky s minuskem, kdyz se roklikne fasady, tak je tam seznam bez odrazky
- Kontakty - tam to cele nejak plave. Mezi nadpisy nejsou stejne mezery zhora a dola, nekde je e-mail, jinde email, nekde Mob: +420 jinde Mob:+420
- pravem sloupci je html kod e-mail:<a mailto:seadon@seadon.cz>seadon@seadon.cz</a>, schazi tam href
peta
Profil
- zkousel jsi zvetsovat a zmensovat sirku okna? Se mi text zalamuje takto, protoze je tam odradkovani.

Synergie v navazování
a
prohlubování rodinných tradic dosáhla v roce 2013 dvacetileté historie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0