Autor Zpráva
Michal Sebek
Profil
Chci se zeptat na názor na stránky moje-oblovky.site90.net
juriad
Profil
Hele, nevím co na tom chceš hodnotit.
- na webu není téměř žádný obsah (napočítal jsem jen 5 vět); nedostatek obsahu je fakt zabiják; web si nikdo nezapamatuje jako užitečný.
Kdybych vytvořil stránku hodnoceni-mojich-oblovek, bylo by tam toho napsáno víc.
- obrázků je tam dost, ale fotogalerie působí rozházeně; obrázky nelze nijak zvětšit
- video jsem viděl zběžně (pár sekund), ale myslím, že je to dobrá myšlenka; na web patří
- grafika není nápaditá; tím rozhodně neříkám ať tam všude dáš kulaté rohy, průhlednost a stíny
- opravdu nechápu smysl stránky „O nás“

Můj názor je takový, že jsi hrdý na svou první stránku. Ale nic použitelného to není; takovou stránku zkušený člověk spíchne za pár minut.
Ověřil jsi si, že něco málo v HTML a CSS zvládneš vytvořit, ale na moje-oblovky to ještě nestačí.

Klidně si pořiď nějaký jednoduchý (ve smyslu pitomý, malý) redakční systém a na něm postav svůj web.
Hledej „simple CMS“ a vyber si takový, který se ti bude pozdávat; časem si ho můžeš snadno rozšířit.

A prosím tě, piš, kdy jsi si je pořídil, kolik jich máš, jak se o ně staráš, kolik toho sežerou, jaké mají terárko, cokoli tě napadne a myslíš si, že jiného (potenciálního) chovatele by to zajímalo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0