Autor Zpráva
dan92
Chcel by som vedieť váš názor na stránku, taktiež či sa vám správne zobrazuje diakritika v prehliadači. Ďakujem

http://strategickehry.eu/
Marschmallow
1.) Nelíbí se mi logo, ani jeho typ písma
2.) U druhého článku mi žlutý štítek "Budovatelské strategie" překrýva nadpis (který se zobrazuje: "epšie budovatelské stratégie")
3.) Proč je patička webu dvojbarevná? Šedá+černá
4.) Docela mně ruší veškeré ty hover (přechodové) efekty. Jsou snad všude
5.) V nadpisu kategorie "Ťahové stratégie" se ti špatně vykresluje "Ť"
6.) Moc jsem nepochopil "Hl'aďat" chtěl jsem před psaním kliknout a šipečku a ono mi to zmizelo. Mělo by tam být něco jako "Zadejte text..."
7.) U ostatních stránek (kromě hlavní) nemáš využit pravý sloupec
8.) Pozadí webu (šedá) by mohla mít trvalé misto a nemusela by jezdit
9.) Odstranil bych buď tu žlutou (je moc výrazná, ale to asi chceš), nebo tu šedou

To je asi tak vše :) Kdyby mne ještě něco napadlo, napíšu.
user243
- logo by mohlo být výraznější
- menu není moc výrazné, barva odkazů je skoro/totožná s barvou okolního textu!
- hover efekt jako takový je dobrý, problém je v tom děsně pomalém transition
- kolonka pro vyhledávání je matoucí...
- pravému panelu bych dal position:fixed
- texty zarovnat do bloku
- odkaz "Čítať viac" by vypadal lépe až pod samotným textem a bez té šipky
- čísla měsíců by mohla být bez těch anglických doplňků
- některé články jsou zbytečně dlouhé jen proto, že je je tam hodně malých obrázků, které se řadí pod sebe, i když by mohl být obtékané
- když je obrázek příliš velký na obtékání, ale není široký jako blok pro text, tak by vypadal lépe vycentrovaný
- používat šedý text u článků na bílém pozadí je trápení uživatelů!
RockFire
Ještě doplním, že u webu, který používá Wordpress, je slušnost zanechat informaci o systému a zpětný odkaz, pokud to situace umožňuje. Kromě toho mi také chybí tlačítko pro kanál RSS, musel jsem odkaz hledat přes zdrojový kód.
Amunak
RockFire:
Ještě doplním, že u webu, který používá Wordpress, je slušnost zanechat informaci o systému a zpětný odkaz, pokud to situace umožňuje.
Licence Wordpressu nic takového nevyžaduje. Dokonce bych řekl, že by to mohla být bezpečnostní díra (aby maskování systému mělo nějaký efekt, je potřeba odebrat jakoukoliv zmínku o WP z kódu stránky a pokud možno i přesunout administraci na jinou adresu).
hey_hou
Profil *
Na mobile nefunguje diakritika (č,š,...)
RockFire
Amunak:
Licence Wordpressu nic takového nevyžaduje.
To přece netvrdím.

je potřeba odebrat jakoukoliv zmínku o WP z kódu stránky
Že to je WP jsem poznal cca do 4 sekund. Myslíš, že potencionální útočník radši než adresy .../wp-něco/... zkoumá odkaz v patičce? Kdyby to zamaskoval opravdu dobře, proč ne.
anonymníí
Profil *
dan92:
Strategickehry.eu ® - opravdu je tento název registrovanou značkou? Nemyslím si, spíš jen blábolíš a snažíš se být cool, viď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: