Autor Zpráva
lamma
Profil *
Ahojte,

prosím o trochu alebo aj viac konštruktívnej kritiky k webu www.chata-krpacovo.sk. Každý názor či nápad je veľmi vítaný. Stránky sú len pre rodinu, odkaz na "bipo" je tiez len preto, ze je to v rodine (zatial :)) aa obrázok pozadia sa mení s ročným obdobím. Skripty, CSSká, HTML sú prehnané pred zobrazením cez minifikátor, tak nie sú moc čitateľné.

Díky moc.
Let's make the world perfect :)
lamma
Profil *
Zaujíma ma aj Váš názor na tieto otázky:
Čo poviete na navigáciu pomocou šípok na kraji obrazovky? Je to pre Vás použiteľné? Má zmysel spraviť responzívny design?
Juandev
Profil
lamma:
Mě se to nelíbí barevně, to rozplizlé zelené pozadí a do toho nějaké červené a žluté prvky. Když se kouknu do baneru, tak je ta chata zrovna ve stínu nějakýho stromu - měla by být na slunci.

Nezvyklé je to obracení stránek uložené na pozadí. Spíše bych ho čekal v tom prostředním bloku, když už.

- by to chtělo nahradit –

Ta angličtina je špatná. Neříká se "We are offering you accommodation...", ale "We offer..." ale to asi víte.

No a výpustka se připojuje hned ke slovu "... holidays in the heart of Low Tatras nature", čili takhle "...holidays in the heart of Low Tatras nature"
lamma
Profil *
Diky za super postrehy. To rozplze pozadie bude na jar zmenene za inu rozplzlinu :) .. Skusim este poexperimentovat s umiestnenim tych navigacnych sipiek.

Fuu co sa tyka anglictiny, mal ste pravdu. Uz som sa na to dlho nepozeral v tomto jazyku a bol to veru des. Nevravim, ze teraz to je dokonale, ale upravil som co sa dalo a udrelo mi do oka. Vyzera, ze sa hodne vyznate istych pravopisnych veci. Ako je to s tym –? Kedy a kde to pouzit?
Juandev
Profil
lamma:
Diky za super postrehy. To rozplze pozadie bude na jar zmenene za inu rozplzlinu :) .. Skusim este poexperimentovat s umiestnenim tych navigacnych sipiek.
Tak občas je dobré kombinovat plochy s nějakou texturou.

Ako je to s tym –? Kedy a kde to pouzit?
tak nevím jak u vás ve slovenštině. Ale v češtině se – používá ve smyslu rozdělováku. To je třeba mezi daty apod. Jen v případě že rozdělujete slovo na konci řádky tak použijete pomlčku. stejné je to i u uslovních spojení typu černo-bílý.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0