Autor Zpráva
xorex
Profil
Prosím o názory, web je postavený na drupalu.

a pokud by se toho chtěl někdo chopit a napravit, můžete poslat i cenu :)
www.anhydrit-podlahy.cz
Juandev
Profil
BFU: zaujal mě obrázek-baner a pak jsem sejel očima vpravo dolů na Fototogalerie/Videogalerie a pak ten slevový baner. Zascrolloval jsem si dolu jedouce po obrázcích hlavního sloupce a všiml si videí vlevo.

Při druhé návštěvě jsem nescrolloval dolů a ze slevového baneru nahoru zig zag a k Cenové nabídce.

Je to hezké a úhledné.
Nefunguje odkaz Andhydritové podlahy
- zaměnit za –
docela dost textu, jsem zastánce jednoduchosti. Dneska je internet plný textu a nikoho to nezajímá (tím myslím takový ten "zbytečný" výplňový text, ne třeba články)
v těch modrých boxech "Tepelná izolace Kročejová izolace Izolace proti vodě" jsem čekal odkaz a nic
anglické uvozovky nahradit českými
xorex
Profil
Díky moc za postřehy..
Juandev
Profil
xorex:
nz
Ivy
Profil
1. "další typ jak na to!" tohle si opravte: buďto máte nový typ (neboli druh) podlahy, anebo máte užitečný tip (neboli radu).
2. Na fotce v hlavičce vypadá podlaha že jde do kopce. Což je zrovna u toho co prodáváte dost velká chyba. Navrhla bych výměnu fotky.
3. Článek o lití podlah v zimě ve mě vzbuzuje dojem že v zimě vlastně žádné problémy nejsou. Než se člověk při čtení dostane k jádru problému, je přerušen červenou upoutávkou Zadejte poptávku.... Jenže to hlavní, že se v zimě v tom baráku musí topit tam tak nějak zaniká. Dejte si pozor, aby to nepřehlédl i nějaký zákazník. Já bych ten článek upravila tak že napřed vyjmenuju problémy, a já bych to udělala natvrdo, a za každým z nich řešení které nabízíte.
xorex
Profil
Ivy:
Děkuji za názor, provedl jsem menší změny, tak to snad bude ok :)
Mistr
Profil
xorex:
(1) Na webu se krom odkazů nemají vyskytovat podtržené texty (viz například slovo Dotaz ve stránce Pevnostní třídy anhydritu).
(2) Proč je spousta údajů psána v obrázcích? Například

(3) Ve stránce Kontakty píšeš pro zaslání poptávky využívejte náš formulář, děkujeme. Hned ze slova formulář udělej odkaz na stránku s oním formulářem.
(4) Co to je v Kontaktech za zbarvený text MadeinGermany?
(5) Na oficiální firemní stránky nepatří smajlíci (viz Šest nejčastějších otázek na Anhydritové podlahy).
(6) Co to je za firmu, která nemá žádnou "kamennou" kancelář?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0